Alice Bendová se zasnoubila. Při pohledu na tělo jejího nastávajícího vás přepadnou hříšné myšlenky

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Herečka Alice Bendová překypuje štěstím. Alespoň to tak vypadá na jejím Instagramu. Nutno říci, že k tomu má pádný důvod. Nedávno se zasnoubila se svým dlouholetým, o dvanáct let mladším partnerem Michalem Topolem.

Ten v minulém roce prošel velkou fyzickou proměnou a Alice může být ráda, že nepřišla nějaká jiná žena a nepřebrala jí ho.

Vyrýsované břišáky nebyly zadarmo

Podnikatel Michal Topol se rozhodl se sebou něco udělat v první polovině minulého roku. Měsíce makal na své postavě, což přineslo kýžené výsledky.

Díky cvičení, plavání i běhu se mu vyrýsovaly břišáky, pro něž by jiní vraždili. Samozřejmě si hlídal stravu, s čímž mu pomohla sama Alice.

O ruku jí tak žádal muž, který je opravdu ve formě. Jak však napsala na svůj instagramový profil herečka známá ze seriálů Slunečná, Modrý kód, Svatby v Benátkách nebo Velmi křehké vztahy, žádná pohádková žádost o ruku neproběhla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michal Topol (@michal_topol)

Zásnuby v obýváku

Zásnuby se totiž uskutečnily doma v obýváku u televize.

„To Ti to trvalo, Ty můj blboune nejapnej. A nejsi vůbec romantik, ale ten prstýnek je pohádkovej a náramnickej. Tak přátelé, já jsem na mladý kolena zasnoubená,“ napsala herečka k fotografii, na níž prstýnek od svého vyvoleného ukazuje.

V jiném příspěvku svůj zásnubák ukázala znovu s poznámkou, že by se pro něj vdávala klidně znovu.

Evidentně se jí ale současný partner trefil do vkusu, ačkoliv se svým sledujícím svěřila, že umí být nevyzpytatelná.

Alice a Michal se zasnoubili po více než devíti letech společného soužití. Herečka dříve prohlašovala, že na svatbu netlačí, zřejmě také kvůli zkušenostem s rozvodem s bývalým manželem Václavem Bendou, s nímž má dvě děti.

Autor: Alice Konopásková


Související články