Alice Bendová se se sestrou hádá jen minimálně. Andrea obvykle rychle ustoupí

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Alice Bendova
Zdroj: Nextfoto

Alice Bendová se snaží udržovat s rodinou dobré vztahy. Přesto se občas se sestrou Andreou podle svých slov pohádají. Tak to ale chodí mezi všemi sourozenci. Naštěstí i v tomto případě se obě ženy dovedou bez problémů usmířit. A to především proto, že Andrea obvykle ustoupí.

Bendová je herečka, kterou proslavila role v nejednom seriálu. I její sestra je mediálně známou osobností. Andrea je cukrářka, která se v roce 2021 dokonce objevila v pořadu Prostřeno.

Lásku k vaření sdílejí

Andrea je cukrářka, u které si podle magazínu Recepty často objednávají zakázky i některé celebrity. I její sestra se ale umí v kuchyni skvěle ohánět. Aby také ne, když se stará o partnera a děti.

Společně sestry dokonce nedávno natočily živý přenos z kuchyně, na kterém sledujícím ukázaly, jak bok po boku spolupracují na přípravě jídla. A prozradily toho na sebe daleko víc.

Občas se pohádají, nikdy to ale netrvá dlouho

Na dotaz, zda se dovedou jako sestry pohádat, odpovídají jednoznačně, že ano. Alice ale podotýká, že to nikdy není nijak výrazné. A Andrea vysvětlila proč.

„My se hádáme tím způsobem, že já ségře vždycky ustoupím. Ono totiž nemá cenu se s ní hádat,“ říká ve videu. Herečka sice trochu protestuje, nakonec dává ale sestře za pravdu.

V přímém přenosu je vidět, že si ženy rozumí, a pokud spolu někdy mají spor, určitě ho dovedou rychle urovnat. Alice a Andrea jsou jednoduše sestry a jedna pro druhou se snaží být maximální oporou.

Zdroj: Super, Blesk, Aha!, Magazín Recepty, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články