Alice Bendová se pochlubila fotkou z Kanárů. Ukážeme vám, jak se vyprsila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
alice bendová
Zdroj: Profimedia

Alice Bendová je česká herečka, moderátorka a modelka, která se na televizních obrazovkách objevuje poměrně pravidelně, a nějakou tu dovolenou si proto zaslouží. Jako milovnice moře a sluníčka letos zvolila Kanárské ostrovy.

Ve filmu se poprvé objevila v roce 1997. Tehdy se jednalo o Báječná léta pod psa. Od té doby se objevila v několika dalších filmech, které vysílala především televize Prima. Naposledy si zahrála například ve snímku Špindl 2 z roku 2019.

Známá je ale také jako seriálová herečka. Jako Simona pravidelně zpříjemňovala večer divákům Velmi křehkých vztahů, kde se objevovala po boku seriálového manžela ztvárněného Martinem Zounarem.

Slunce miluje tělem i duší

Nejen to, že se Alice Bendová objevuje v seriálu Slunečná, dokazuje, že má raději léto než zimu. Když v Čechách napadne sníh, raději se drží někde v teple.

Dokáže se vypořádat i se sněhem, jak dokázala v české komedii Špindl, ale když se může natáhnout na pláži a chytat bronz, je teprve ve svém živlu.

V současné době to není venku žádná sláva. Místy ještě stále leží sníh, bez teplé bundy a čepice je lepší nevycházet, kvůli koronavirové krizi jsou navíc zavedena přísná opatření.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

S tím si ale herečka dělat hlavu nemusí, protože chytře utekla do teplých krajin. Jak se jí daří na Kanárských ostrovech, se pochlubila před nedávnem na svém Instagramu.

V plavkách jí to sluší, má obdiv mužů i žen

Alice Bendová prostřednictvím sociální sítě poslala fanouškům foto jako pozdrav. Na fotce se usmívá a zároveň ukazuje, že post modelky si zasloužila, protože v plavkách vypadá dokonale.

Fanoušci jí v komentářích přejí krásnou dovolenou, pochvalují její postavu i výběr plavek. Jiní tak trochu závidí, že zatímco my bojujeme s covidem, někdo má to štěstí užívat si u moře.

Je ale pravda, že dovolená Alice Bendové je zasloužená, a my se díky jejímu odpočinku můžeme těšit na to, že ji zase brzy uvidíme na televizních obrazovkách.

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články