Alice Bendová pořídila tu nejlepší vánoční fotku. Na svátky se proměnila v Grinche

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alice bendova
Zdroj: Profimedia

Je jasné, že každá celebrita se chce po Vánocích s fanoušky podělit o své zážitky. Například o dárky, fotografie pod stromečkem nebo o sváteční atmosféru, kterou doma jednotliví umělci měli. Kdyby ale existovala soutěž o nejlepší vánoční fotku mezi českými celebritami, jednoznačně by svým humorem vyhrála Alice Bendová.

Fotografie u vánočního stromečku nebo videa, na kterých herci a zpěváci rozbalují dárky, jsou tak trochu povánoční tradicí, která zaplaví Instagram i další sociální sítě. Alice Bendová se proto letos pokusila pojmout focení pro fanoušky trochu jinak. A docela se jí to povedlo.

Na Instagramu sdílela fotografii, která možná původně měla vypadat úplně jinak, ale výsledek ji i jejího partnera natolik pobavil, že se s ním rozhodli pochlubit i ostatním. A fanoušci hereččin humor oceňují. Hned se našla celá řada z nich, kteří vymysleli Bendové pěknou přezdívku.

Je to vůbec ona?

Na fotce by Bendovou asi poznal málokdo, kdyby se dobrovolně nepřiznala, že to ona se na fanoušky ze snímku dívá. Není to až tak její vina. O to, že vypadá podle fanoušků tak trochu jako Grinch, se postaral její partner. Bendová se tak ze selfíčka na sledující doslova šklebí.

„Chtěli jsme vás potěšit pěknou vánoční fotečkou, když to všichni dělají. Tak doufáme, že se vám líbí. Šťastné a veselé,“ připsala herečka ke svému příspěvku. Přidala celou řadu smajlíků. Je vidět, že ji samotnou fotografie rozesmála, a byla si tak předem dost jistá, že pobaví i její sledující.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alice Bendová (@alice_bendova_official)

Je jasné, že kdyby přidala fotografii s vánoční čepičkou a usmála se pod rozsvíceným stromečkem, mnohé by také zaujala, na takovouto sváteční fotku ale jen tak někdo nemá a nejspíš ještě dlouho na ni bude Bendová vzpomínat. Zvláště poté, co ji fanoušci ve velkém komentují.

Něco je tu jinak

„Ještě dobarvit do zelena a Grinch jak vyšitý,“ směje se jedna z fanynek, se kterou souhlasí mnoho dalších a srdíčka nestačí přibývat. Další sledující zase uvažuje. „Já si říkám, co je na té Alici jinak, a pak mi to došlo – černé triko! To je nezvyk.“

„Hele vy to vždy rozštípete. Všichni jsou jen samý třpyt, přemýšlí, jak co nejlépe vypadat, neztrapnit se, ale vy jste fakt nejlepší. Prostě žádná nuda,“ pochvaluje si další z fanynek, zatímco jiní sledující s nadsázkou připisují, jak to Bendové sluší a jaká je najednou kráska.

Zdá se, že herečka jednoduše umí zaujmout. A i když třeba nebyla fotka původně plánovaná, když už se stalo, rozhodně se ji nebála využít. Nakonec se ukazuje, že někdy snaha vypadat dobře sice může zaujmout, ale vtipné momentky jsou tím, co fanoušci ocení nejvíce.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články