Alex Mynářová schytala vulgární útok od člověka, který tvrdil, že má Zeman rakovinu a brzy zemře. Vysmála se mu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
alex mynarova
Zdroj: Profimedia

Svatopluk Bartík před pěti lety vypustil větu, že má prezident Miloš Zeman rakovinu a brzy zemře. Prokázalo se však, že se jedná o lež, za kterou zaplatil pokutu 250 tisíc korun. Tenkrát dokonce škemral o peníze na veřejnosti.

Nyní se rozhodl zacílit jinam. Na paškál si vzal Alex Mynářovou, která je manželkou vedoucího prezidentské kanceláře. Mynářovou nazval „ruskou filckou“, která o zdravotním stavu prezidenta musela moc dobře vědět. Moderátorka si ale nenechala nic líbit a diskuze na sociálních sítích se vyhrotila.

Bartík zaútočil na facebooku Mynářové

Bartík se rozhodně nedržel zkrátka. Sdílel snímek Vratislava Mynáře s Martinem Nejedlým a prezidentem Vladimirem Putinem. K tomu samozřejmě připojil také vzkaz: „Ty s tím svým mafiánkem emigrujte za vaším vražedným miláčkem do Ruska.“ Mynářová se ale nedala a vysmála se mu.

Poté Bartík upozornil právě na aféru ohledně Zemanova zdraví. „Ty moc dobře víš, jak na tom v roce 2017 ten váš ruský zrádce byl,“ vzkázal Mynářové. „Ruský zrádce nevím, ale vím, jak na tom byl prezident Zeman, a proto mohu konstatovat, že jste lhář,“ poslala odpověď moderátorka. Vypadalo to, že je hodně nad věcí.

Bartík pak tedy trochu přidal a použil i vulgarismy. „Říká ruská filcka, manželka opakovaně usvědčeného lháře, co se kamarádíčkoval s masovým vrahem Putinem a sám půjde časem do krimu,“ nebál se.

Redakce Expres.cz pak kontaktovala oba aktéry diskuze. Bartík podle všeho nemá žádné důkazy, že by Mynářová věděla o zdravotních komplikacích pana prezidenta. „Těžko říct. Třeba si ničeho nevšimla, včetně toho, že její muž s Nejedlým a Zemanem jezdí na návštěvy za Putinem.“ Sám se ale k jeho zdraví odmítl vyjadřovat.

Mynářová mu připomněla jeho žebrotu

Mynářová se pak pro expres.cz vyjádřila v tom směru, že se Bartík poté, co mu byla uložena pokuta, snažil přemluvit veřejnost, aby mu pomohla s jejím zaplacením, protože na ni sám neměl. Pokutu mu vyměřil soud v Brně. „Pan Bartík by si měl dávat pozor na to, co kde píše, aby zase nemusel škemrat u veřejnosti o peníze na zaplacení pokuty,“ poznamenala.

Mynářová sama popřela, že by věděla jakékoli detaily ohledně Zemanova zdravotního stavu, jak tvrdil právě Bartík. Ten na ní nenechal nit suchou a vypadá to, že to ještě celé není uzavřené. Trestní oznámení ale moderátorka podávat nebude, o útocích neví ani její manžel.

„Můj manžel o výpadech pana Bartíka neví. S nesmysly ho nezatěžuji. A co se mě týká, považuji to za ztrátu času. Jsou důležitější věci, zvlášť v této době, a na ně potřebuji mít čas,“ řekla krásná moderátorka, která vysílá na Českém rozhlase.

Zdroj: expres.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články