Alessandra Martines se proslavila jako princezna Fantaghiró. Ve vztazích příliš štěstí neměla, přesto dnes vypadá spokojeně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Alessandra Martines
Zdroj: Profimedia

Do povědomí fanoušků se zapsala jako princezna Fantaghiró. Krásná herečka Alessandra Martines loni oslavila 60. narozeniny. Hereckou kariéru pověsila na hřebík už dávno. Dnes by ji většina z vás možná nepoznala.

Narodila se v Římě. Už jako malá se ale s rodiči přestěhovala do Paříže. Tam začala studovat baletní školu a postupně objevovat svůj herecký a taneční talent. V patnácti letech se odstěhovala do Curychu, kde poprvé vystupovala v opeře.

Herectví nebylo jejím cílem

Alessandra Martines vždy milovala tanec a vystupování před lidmi. Přímo herectví se ale nikdy věnovat nechtěla, uvádí Extra. Díky svým schopnostem a půvabu se ale dostala k filmu, kde zpočátku hrála jen vedlejší role.

Potom se z ní stala princezna Fantaghiró, která jí přinesla obrovskou slávu. V roli divoké princezny se představila hned několikrát, několik scén se dokonce natáčelo i v Čechách a na Slovensku, píše Seznam Médium.

Díky filmu se seznámila se svým manželem. Ačkoli se zpočátku herectví věnovat nechtěla, nakonec mu propadla. Další velké role se ale po princezně už nedočkala a zahrála si spíše méně výrazné postavy.

Vztah s mladším mužem jí svědčí

S manželem se Alessandra po 16 letech rozvedla. Nejvíce rozpadem vztahu údajně trpěla jejich dcera. Později si nicméně herečka našla o 20 let mladšího partnera, kterému porodila syna, a to ve svých 49 letech.

I v 60 letech vypadá Martines skvěle. Herectví se sice už nevěnuje, se svými fanoušky ale komunikuje na sociálních sítích a občas se ukáže i ve společnosti. Ani vztah s mladším partnerem jí ale nakonec nevydržel.

V roce 2019 vztah dvojice ukončila. Opět bylo náročné řešit rozpad vztahu, protože do něj bylo zapleteno společné dítě. Nakonec ale herečka krize překonala a dnes vypadá spokojeně a šťastně.

Zdroj: Alchetron, Extra, Seznam Médium, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články