Aleš Háma zveřejnil starší snímek polonahého kolegy, kterému před lety z legrace vyznal lásku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ales hama
Zdroj: Nextfoto

Aleš Háma a Roman Vojtek jsou skvělými kamarády už dlouho. Kromě showbyznysu je spojuje řada zájmů. Na narozeniny kamaráda se nezapomíná a Háma si samozřejmě velmi dobře zapamatoval, kdy má Vojtkovi popřát. A udělal to ve velkém stylu na svém instagramu.

Tam pobavil fanoušky starou fotografií, na které je společně s kamarádem zachycený na pódiu během vystupování v Pomádě. Jelikož je Vojtkovi krásných kulatých 50, bylo jasné, že budou gratulace rozmanité a originální. Háma tak pro Vojtka vytvořil skvělou vzpomínku.

Na sociální síti pobavil herec a moderátor nejen sebe a oslavence, ale také řadu fanoušků, kteří se k veselým gratulacím přidali. Je jasné, že Roman na tyhle narozeniny jen tak nezapomene. Je dost možné, že si dokonce instagramový příspěvek vytiskne a nechá zasklít.

Takhle excelovali

„Nedávno jsme spolu takhle excelovali v Pomádě. A že nám to šlo, viď. Dneska je ti pade, kamaráde, tak všechno nejlepší,“ napsal Háma k fotce. Na té on sám sedí za kytarou a s výrazem rockové hvězdy zpívá jednu z písniček, zatímco vedle něho stojí Vojtek jen v trenkách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aleš Háma (@aleshama73)

Ten se příliš nadšeně netváří a je jen otázka, zda je to kvůli situaci, v jaké se ocitl napůl nahý, nebo kvůli Hámově zpěvu. S odstupem času se ale herec fotografii zasmál a na slova kamaráda zareagoval poděkováním v komentářích, které se dočkalo mnoha srdíček od fanoušků.

„Díky moc, kamaráde. Jak vidíš, vůbec jsme se nezměnili. Zdraví, tělo i paměť mi slouží,“ napsal se smíchem pod snímek. Jeho ani Hámův humor dlouho nezůstaly neoceněny, a brzy se tak příspěvek dočkal obrovské záplavy srdíček od sledujících.

Vtipná dvojice zazářila už několikrát

Vojtek a Háma jsou skvělými kamarády, kteří si vzkazy přes internet posílají poměrně často. Jednou dokonce taková událost podle deníku Super Hámu málem rozvedla. Vojtek totiž z dovolené poslal fanouškům fotku přes instagram, na které zapózoval v plavkách.

„Sdílejte, než to smažou. Už přes dvě hodiny se na sebe dívám a nemůžu odtrhnout zrak, nechtěl jsem to sdílet, ale z agentury mi psali, že musím! Že by byl hřích připravit celý svět o ten pohled. Takže dobrou noc, žhavé sny a love you,“ napsal tehdy.

Háma na to zareagoval: „Budu se rozvádět, od této chvíle je ze mě gay. Jsem hlupák, že jsem to nepostřehl dřív, miluju tě. Jen nedělej salta miláčku.“ Jak potom svá slova vysvětloval doma, to už média nepsala, ale jelikož nakonec k rozvodu nedošlo, nejspíš se mu to nějakým zázrakem podařilo…

Zdroj: Instagram, Super 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články