Aleš Háma obdržel pozvánku na inauguraci Petra Pavla. Někteří sledující se lekli, že jde o parte

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ales Hama
Zdroj: Nextfoto

Chtěl se jenom pochlubit pozvánkou, kterou dostal od nastupujícího prezidenta na jeho inauguraci. Místo toho Aleš Háma některé své sledující na instagramu pěkně vyděsil. Fotografie, kterou sdílel moderátor na své sociální síti, totiž na první pohled připomněla některým lidem parte.


„Prezident Petr Pavel s chotí Evou Pavlovou si dovolují pozvat Aleše Hámu na přátelské setkání u příležitosti složení slavnostního slibu..,“ píše se v pozvánce.

Někteří sledjjící se na první pohled lekli, že jim prostřednictvím instagramu Alešovi blízcí oznamují špatnou zprávu. Po dočtení celého textu si ale oddechli.

Fanouškům málem způsobil infarkt

Háma měl v plánu fanouškům sdělit, jaké pocty se mu dostalo, a také to, že ji s těžkým srdcem odmítl. Místo toho ale několika jedincům málem způsobil infarkt.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aleš Háma (@aleshama73)

„Ty vole, jsem se lekl, že si umřel. A pak jsem četl dál. A dobré,“ oddechl si v komentářích hudebník Jiří Kučerovský.

Několik dalších jedinců potvrdilo, že v tom nebyl sám. „Taky jsem se lekla, že už nemáme Aleše,“ píše Sněhurka_2603.

„Na první pohled je to jednoznačné parte. Kdo toto vidí, tak má ihned zástavu srdce a vyžaduje první pomoc, než zjistí, že se vlastně jedná o pozvánku na inauguraci,“ napsal další komentující.

Háma se těší skvělému zdraví

Jak se ukázalo, Hámovi se naštěstí nic nestalo, moderátor se těší dobrému zdraví.

Server Super například nedávno informoval o tom, že ačkoli mu bude brzy 50, díky pravidelnému otužování problémy se zdravím rozhodně nemá.

Jediné, na co si musí Aleš dávat pozor, je, aby se nepřepracoval. „Přát si něco víc, než co mám teď, by znělo nepokorně. Já jsem doopravdy vytížený téměř na sto procent. Musím si pečlivě plánovat volný čas,“ svěřil se v rozhovoru pro iDNES. Jinak se o něho ale fanoušci rozhodně nemusí bát.

Pozvánku na inauguraci Háma dostal pravděpodobně za svou podporu v prezidentské kampani. Objevil se například v klipu spolku Milion chvilek. O své podpoře Pavla jako prezidenta promluvil i na instagramu.

Na inauguraci ale Háma nedorazí, protože bude natáčet soutěž Kde domov můj?, kterou uvádí Česká televize.

Zdroj: Instagram, Super, iDNES, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články