Aleš Brichta vzal manželku do společnosti. Její ďábelský přeliv byl k nepřehlédnutí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ales brichta
Zdroj: Profimedia

Rocker Aleš Brichta je drsňák, kterého lidé poznají podle dlouhých vlasů a slunečních brýlí, bez kterých se ve společnosti prakticky neukazuje. Hudebníka spojeného se skupinou Arakain ale definuje ještě něco. Obvykle se ukazuje po boku své manželky Joanny.

O 23 let mladší žena se na první pohled k hudebníkovi nehodí. Zatímco on kvůli zdravotním problémům v minulosti dost přibral, protože se pokoušel přestat kouřit, ona je hubenější, a sám Brichta se nechal v médiích v minulosti slyšet, že mu vadí, jak vedle něho doslova chřastí kostmi.

„Zbláznila se a hodně se angažuje v ketodietě. Zhubla, je to na prd, začíná chrastit a mně to leze na nervy. Dokonce vymýšlí nějaké recepty, uveřejňuje je a má s nimi úspěch. Ale je to její věc,“ řekl zhruba před rokem Brichta, jak uvedl server idnes.cz. Jinak to ale páru ve vztahu vyhovuje.

Ve společnosti mu dělá i zdravotní doprovod

Když se rocker objevil na akci v pražském Fashion Clubu, jeho žena mu dělala doprovod tak jako už mnohokrát. Tentokrát by ale fanoušci vyhlíželi sympatickou blondýnku marně. Joanna extrémně změnila vzhled, snad proto, aby vedle drsného muže proslulého chraplavým hlasem lépe zapadala.

Červené vlasy a výrazný černý kříž na jejím krku prozrazují, že svého muže podporuje v jeho hudebním stylu, stále ale vedle něho vypadá jako neviňátko. Vlasatý drsňák v kožené bundě a lebkou na tričku se přes sluneční brýle rozhodně neměl v plánu na fotografy usmívat.

ales brichta manzelka

Zdroj: Profimedia

Joanna je anděl nejen tělem, ale podle všeho také duší. Doslova anděl strážný. Loni měl zpěvák celou řadu zdravotních problémů a ona se o něho teď raději stará. Na akci ho upozornila na kdejaký schod a dala pozor, aby to Brichta nepřeháněl s pitím.

Snaží se mu pomáhat s životním stylem

„Já mám hotelovku, maturoval jsem z vaření, tak vím, jak má dobré jídlo vypadat,“ prohlásil mimo jiné v minulosti Brichta, kterému dietní jídla jeho ženy pravděpodobně příliš neříkají. Na druhou stranu si ale jejího zájmu cení a musí uznat, že potom, čím si zdravotně prošel, je potřeba, aby na něho někdo dohlédl.

I když je jeho manželka ve společnosti obvykle po jeho boku, nevypadá to ale, že by mu do života mluvila. Snaží se mu pomoci, když ale vidí, že je hudebník proti, raději si nechá dobře míněné rady pro sebe. Díky tomu, že mu ukazuje lásku a do ničeho ho nepřemlouvá, to páru funguje.

Rudovlasou krásku by mohl Brichtovi kdekdo závidět. Je vidět, že toho pro něj dělá opravdu hodně, nebojí se ho doprovázet do společnosti, radit mu, ale zároveň ho nekontroluje a nehlídá. A i přes velký věkový rozdíl už jim to nějaký ten čas skvěle klape.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články