Alena Šeredová vyrazila s dvouletou dcerkou do ulic Itálie. Už teď jí ukazuje svět módy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alena seredova
Zdroj: Nextfoto

Jsou to už dva roky, co porodila Alena Šeredová dcerku Vivienne. Někomu se to zdá jako sotva pár dní, 1. vicemiss České republiky z roku 1998 už ale s holčičkou chodí po nákupech a zdá se, že si to dívenka naplno užívá. Možná bude v tomto ohledu po mamince?

Malou Vivienne má Alena se svým partnerem Alessandrem Nasim. S předchozím manželem má sice dva syny, vypadá to ale, že co se týče módy, bude si daleko více rozumět s dcerkou. Jakožto miss se umí Alena oblékat a dbá na to, co si vezme na sebe.

A i když z toho zatím malé děvčátko příliš rozumu nemá, zvyká si s maminkou chodit po nákupech, a to mimo jiné právě v obchodech s oblečením. Mnoha lidem se tak nedávno naskytl pohled na roztomilou dvojici, která zaujala také novináře.

Hlavně stylově

Kromě toho, že je malá Vivienne roztomilá, projevuje se na ní i to, že je maminka zkušená v oblasti módy a dobře ví, co sobě a malé holčičce obléknout, aby na první pohled zaujaly. Na nákupy vyrazila Alena v obtažených džínách a přiléhavém černém triku, které její postavu zdokonalily.

Nezapomněla ani na stylový šedý kabát, který se hodí ke všemu a vypadá moderně za jakékoli situaci. Vivienne má na sobě tmavé pohodlné džíny a světlou mikinu, vypadá trochu jako hvězda z nějakého amerického seriálu pro teenagery.

alena seredova dcera

Zdroj: Profimedia

Je vidět, že si Alena dává záležet na tom, aby jak ona, tak i její dcera vypadaly moderně. Není se čemu divit, že se dvojice stala cílem fotografů, kteří ocenili eleganci Šeredové a roztomilost holčičky. Na to, že jsou jí teprve dva roky, toho zvládá poměrně dost.

Půl cesty v náručí

Vivienne je akční dítě, které neustále někde běhá, nevydrží chvíli v klidu, rádo si hraje na zahradě. Mamince podle instagramu dokonce i pomáhá na zahradě. Na druhou stranu je to ale přece jenom pořád dítě, které nemá tolik energie jako dospělý člověk.

Několikrát během nákupů tak musela Alena nosit dceru v náručí a pomáhat jí v situaci, kdy už dívka sotva stála na nohou.

I tak to ale podle všeho zvládla dokonale a zdá se, že to nebyly rozhodně její první ani poslední nákupy. Alena má nejspíš v plánu v tomto ohledu dívku pořádně vzdělávat.

Zdroj: Profimedia, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články