Alena Šeredová se ukázala bez make-upu. Pihy jí přidaly na roztomilosti

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alena seredova
Zdroj: Nextfoto

Některé celebrity jsou bez make-upu k nepoznání. Alena Šeredová svému příjmení rozhodně nedostává a kariéru modelky si nepochybně zasloužila. Teď navíc ukázala, že jak namalovaná, tak i nenamalovaná. Na sociální síti se podělila o fotku, kterou fanoušky zaskočila.

Někdy slavné osobnosti bez make-upu ani nevychází z domu a fotografii nenamalovaného obličeje by nezveřejnily na internetu ani za nic. Šeredová se ale za své chyby na kráse nestydí. Jak se ukázalo, pod make-upem především v létě schovává pihy.

Ty se ale tentokrát rozhodla ukázat světu. A fanoušci, kteří ji znají pouze jako dokonalou modelku bez jediné vady pleti, se nestačili divit. Jejich slova ovšem Alenu mile překvapila, žádné kritiky se totiž nedočkala. Naopak se všem líbí taková, jaká je.

Šťastná a pihatá

Šeredová se fanouškům ukázala v barevné košili, s mastnými vlasy a pihatou tváří. Na sociální síť přidala „selfíčko“ z odpočinku na zahradě. Ze snímku je znát, že si pobyt na čerstvém vzduchu užívá a sluníčko má vliv nejen na její tvář, ale i náladu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

„Pihatou, pihatou, tu já mám nejradši,“ zanotovala si v popisku příspěvku. Tím si získala především české fanoušky, ale i ti zahraniční jí k fotce píší pouze samé krásné věci. V současné době žije modelka v Itálii a i tam má plno obdivovatelů.

Slunečného počasí tam má také dostatek a někteří její nejbližší ji tak s pihami už znají, ale i tak je sympatické, že ukázala své pravé já i sledujícím na instagramu. Ukázala tím, že každý má chyby na kráse, někdy nás ale dělají vlastně zajímavými a krásnými.

Samá pochvala

„Pihy jsou krásné, na obličeji snad nejvíce ze všeho. A u vás působí velmi roztomile,“ napsal Šeredové jeden z komentujících. Další se k jeho slovům přidal a doplnil, že vypadá doslova jako pohyblivé umělecké dílo.

„Jste nádherná, někdy bych vás rád potkal osobně,“ zasnil se další italský sledující. V angličtině pak jiný dodal, že by rád vyrazil na výlet a Alenina společnost by ho moc potěšila. Je však jasné, že modelka miluje svůj klid a na náhodná setkání nemá čas.

Fanoušci už se nemohou dočkat, až se Šeredová pochlubí dalšími snímky, na kterých je přirozená a ukazuje krásu v plné své podobě. A pokud jim předvede i nějakou fotografii, na které se vystavuje nalíčená a v nádherných šatech, také se nejspíš zlobit nebudou.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články