Alena Šeredová se pochlubila svými dětmi i manželem. Trojnásobná maminka si užívá malé dcerky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
alena seredova
Zdroj: Nextfoto

Alena Šeredová před téměř dvěma lety porodila svou první holčičku. I když ji měla v pozdějším věku, není vidět, že by jí mateřství ubíralo na kráse, naopak. Užívá si ho a snímky se chlubí na internetu.

Kromě malé Vivienne má Šeredová ještě dva starší syny, kteří jsou teď v pubertálním věku. I jimi se modelka pochlubila na instagramu, kromě toho ukázala také svého manžela, dědice automobilky Fiat Alessandra Nasiho. Jejím předchozím manželem byl brankář Gigi Buffon, který je otcem jejích synů.

S manželem si užívá na pláži

O své malé Vivienne Alena velmi ráda mluví. Na konci roku promluvila o tom, jaké potraviny má dcera nejradši. Je vidět, že Šeredová vede své děti k tomu, aby jedly zdravě, protože malá Vivi si oblíbila okurky a avokádo. Navíc ji modelka velmi brzy odstavila od mateřského mléka.

Sama se snaží jít příkladem. „Jím zdravě, cvičím, to ano, ale nedržím dietu. Teď na to není čas. Když držím dietu, nejsem zrovna hodná – a teď chci být hodná k Alessandrovi a mým dětem. Jsem v pohodě se svým tělem,“ uvedla modelka pro italský časopis.

Všem dětem tak dopřává nejen zdravá jídla, ale také českou klasiku. „Milujeme polévky a dušená jídla, zvláště moje starší děti. Ty mají rády italskou kuchyni, ale i některé věci typické pro tu českou, ve kterých se mísí těstoviny a kořeněná masa,“ přiblížila jejich jídelníček.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Všechny její děti rostou do krásy

Oba synové jsou kopií nejen své maminky, ale rovněž svého otce. Nejmladší Vivi má sice jiného tatínka, ovšem i ona roste do krásy a užívá si pozornosti také starších bratrů, kteří ji už teď ochraňují.

Na jednom snímku je vidět Alena s malou Vivi v náručí. Leží spolu na lehátku na pláži, vedle sebe mají Alessandra a společně se dívají do objektivu, zatímco maličká usnula Aleně v náručí. Na tom druhém zveřejnila Šeredová pouze své děti, jak sedí na schodech.

Chlapci na fotografii sedí o něco výše než Vivienne, která se do fotoaparátu dívá docela rozpačitě. Zároveň je velmi rozkošná a Alena se už teď musí připravit na zástupy nápadníků, kteří za několik let budou klepat na její dveře. Vytoužené dcerky se dočkala až po čtyřicítce a malou Vivi si hodně hýčká.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články