Alena Šeredová se po několika měsících viděla s maminkou, které z oka vypadla. Ukázala také svou dcerku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alena seredova
Zdroj: Profimedia

Během koronavirové doby bohužel existovaly chvíle, kdy lidé kvůli karanténě nebo kvůli lockdownu museli nějaký čas zůstat v odloučení od rodiny. To se týkalo mnohých z nás a výjimkou nebyly ani celebrity. Dokonce i česká modelka Alena Šeredová nějaký čas trpěla samotou.

V březnu letošního roku informoval server super.cz, že Alena Šeredová se už měsíce neviděla se svou rodinou a blízkými. Podle tehdejších informací otěhotněla s italským miliardářem a dědicem automobilky Fiat Alessandrem Na­sim a následně se jim narodila dcera Vivienne Charlotte.

Jenomže po přestěhování do Turína neměla možnost rodině dceru vůbec ukázat. „Já jsem byla naposledy v Praze v srpnu 2019. Pak jsem již s ohledem na těhotenství a pandemii do Prahy jet nemohla. Rodinu jsem naposledy viděla v létě, kdy za námi přijela do Itálie. Teď momentálně žádné návštěvy neplánujeme, protože je nám to pak akorát vždycky líto, že to nevyjde,“ nechala se tehdy slyšet.

Strachovala se o rodinu

Alena jako jediná z rodiny prodělala covid a hodně se strachovala o své rodiče, kteří patří do rizikové skupiny. Naštěstí se postupem času situace vyjasnila a ona se s nimi mohla konečně opět setkat. O to více si teď užívá možnost se s rodinou vídat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Nedávno přidala na Instagram fotografii, na které se pochlubila nejen se svou dcerou Vivienne, ale také s maminkou Jitkou, která si společnost své dcery a vnučky podle úsměvu velmi užívá. Šeredová i její maminka zdraví fanoušky nadšeným výrazem.

Malá Vivienne je sice z focení ještě trochu vykulená, její velké hnědé oči ale sledující dostávají a mnoho fanynek i fanoušků se rozplývá nad tím, jak malá holčička roste a jaký veselý kukuč po mamince má. Šeredová se tak konečně dočkala a s rodinou si užívá každé chvilky.

Krásné Šeredky

Alena k fotce přidala vtipný komentář o tom, že na fotce jsou tři Šeredky. Navzdory příjmení ale všechny tři osoby na snímku podle komentářů přímo září svou krásou. Alena dokazuje, že je modelkou po právu, její maminka na svůj věk vypadá skvěle a malá Vivienne roste do krásy.

„Jste krásné Šeredky,“ směje se jeden z fanoušků v komentářích. „Jste nádherné ženy,“ souhlasí s ním další. Mnoho komentářů je v cizím jazyce, jasné je ale to, že se na Šeredovou valí ze všech stran chvála. Nejenže si tak užívá přítomnost rodiny, ale i velkou podporu fanoušků.

Nezbývá než doufat, že se situace s lockdownem nebude do budoucna opakovat a rodinná setkání budou teď nejen u Šeredových běžnou aktivitou. Šeredová během odloučení trpěla, a není se tak čemu divit, že si teď užívá doslova každou vteřinu.

Zdroj: Instagram, super.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články