Alec Baldwin stihl zplodit pět dětí za sedm let. Z jejich společné fotky vám zaplesá srdce

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
alec baldwin
alec baldwin

Americký herec už dávno oslavil šedesátku a mohl by být spokojeným dědečkem. Namísto toho v noci vstává k plačícím dětem a vyměňuje plenky. S plozením dětí se moc nepáře, za posledních sedm let jich stihnul pět.

Alec Baldwin má na kontě aktuálně přes devadesát filmových a televizních rolí, není divu, není to už žádný mladík a za svou kariéru toho stihl opravdu hodně.

V mládí byl považován za velkého krasavce, nyní má již šediny, ale na charakteru mu to nic neubralo.

Druhá žena je o generaci mladší

Jeho první manželkou byla světoznámá herečka Kim Basinger. Ve svazku byli devět let a mají spolu dceru Ireland, která oslavila na podzim pětadvacáté narozeniny. Je po rodičích také herečkou a žádanou modelkou.

Po rozvodu s Kim byl Alec dlouho sám, před devíti lety se ale seznámil s okouzlující učitelkou jógy. Ta je o jedenáct let starší než jeho dcera. Přesto si Hilaria srdce bývalého svůdníka získala natolik, že za rok po seznámení už stáli před oltářem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alec Baldwin (@alecbaldwininsta)

Dětí jako smetí

S láskou svého života si na stará kolena pořídil rodinu. Není divu, že mladá Hilaria prahla po dítěti. A klan Baldwinů se tak od té doby neustále rozrůstá.

U jednoho dítěte totiž nezůstalo. Aktuální počet potomků, které spolu mají, je na čísle pět, a to za pouhých sedm let. Hilaria rodí děti jak na běžícím páse. Radost jim dělají aktuálně čtyři synové a jedna dcera.

Jako první se páru narodila holčička, dnes sedmiletá Carmen Gabriela. Poté následovali synové Rafael Thomas (5 let), Leonardo Ángel Charles (4 roky), Romeo Alejandro David (2 roky) a nejmladší syn Eduardo Pau Lucas, kterému jsou teprve čtyři měsíce.

Díky tomu, že je Hilaria cvičelkou a spolumajitelkou jógových studií, se do formy po porodech dostává opravdu rychle.

Namísto odchodu do důchodu a zaslouženého klidu čeká Aleca ještě několik let v ráji dudlíků a plenek. Herec si ale nestěžuje a za svou rodinu je velmi šťastný.

Časem uvidíme, jestli je číslo pět konečné, nebo se rodina bude ještě dál rozrůstat.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články