Alec Baldwin bude poosmé otcem. Tímto tempem si za chvíli pořídí Klapzubovu jedenáctku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Alec Baldwin
Zdroj: Profimedia

Alec Baldwin má za sebou těžké měsíce. Stále se totiž neuzavřelo vyšetřování nehody, při které zemřela kameramanka Halyna Hutchins. A co víc, Alec byl ten, kdo ze zbraně vystřelil osudný náboj. Po prvotní podpoře od rodiny zastřelené kameramanky se nyní karty obracejí a herce čeká další žaloba. Proto se není čemu divit, že rodina potřebovala nějakou pozitivní zprávu!

A jaká lepší zpráva by to mohla být než další těhotenství! Ano, Alec Baldwin, který již před několika dětmi tvrdil, že toto je určitě už poslední, bude poosmé otcem.

Osudná střelba

Alec Baldwin zažil situaci, kterou by nechtěl prožít nikdo z nás. Jeden den odejdete do práce, a když se z ní vrátíte, máte na krku policejní vyšetřování za neúmyslné zabití.

O natáčení westernu Rust kolovaly prý divné zvěsti již dříve. Měly zde být problémy se zbraněmi, rekvizity měly být špatné. Nikdo tomu však nevěnoval pozornost až do osudného dne. Do pistole dal totiž někdo namísto slepých běžné náboje.

Herec měl zkoušet mimo záběry, jak bude scéna probíhat. Údajně měl říct „tak já takhle tasím a vystřelím“. Výstřel, který ze zbraně vyšel, trefil zmíněnou kameramanku a režiséra Joela Souzu. Režisér nehodu přežil, kameramanka nikoliv.

Pár dní po této nehodě se herec sešel s manželem a synem kameramanky. Ti mu vyjádřili podporu s tím, že ví, že za nehodu nemohl. Nyní však rodina obrátila a podala na Baldwina žalobu a žádá odškodné. Herec se k tomu vyjádřil tak, že doufá, že na konci vyšetřování bude osvobozen, protože přeci věřil štábu, že zbraň je bezpečná.

Western je nejspíše prokletý, protože dle Blesku měl jedovatý pavouk při dokončovacích pracích pokousat osvětlovače Jasona Millera a tomu nyní hrozí, že přijde o ruku.

Další dítě do party

A nejspíše právě proto, že je v hercově životě o radostné zprávy nouze, se herec nechal přesvědčit k dalšímu dítěti, ačkoliv hlásal, že už opravdu skončil.

Nikdo by se mu ani nedivil! Se svou současnou ženou má již šest dětí. Sedmého potomka, Ireland Baldwin, má se svou bývalou ženou Kim Basinger.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Manželé radostnou událost oznámili na instagramu, kam přidali video z oznámení novinky všem svým šesti ratolestem. Nutno podotknout, že Hilaria bude mít co dělat. Nejmladší dceři Marii Lucii Victorii, kterou porodila náhradní matka, je totiž teprve 1 rok.

Ostatní děti také od sebe nejsou kdo ví jak daleko. Nejstarší dceři Carmen Gabriele je 8 let. Po ní následovali bratři Rafael Thomas (6), Leonard Angel Charles (5), Alejandro David (3) a Eduard Pao Lucas (1,5).

Nezbývá než popřát rodině hodně štěstí. Hilaria byla vždy ve svých těhotenstvích hodně sdílná, takže lze předpokládat, že tomu tak bude i tentokrát. Stejně tak byla sdílná i o svých potratech, které prodělala hned dva po sobě.

Zdroje: cbsnews, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články