Agáta Jaromíra Soukupa to schytala za mazání komentářů. Na svou obranu použila chabou výmluvu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

Bylo jen otázkou času, kdy to přijde. Jaromír Soukup v současné době připravuje nový pořad, a to společně se svou novou partnerkou. A jak se dalo očekávat, i nyní si vymyslel pro své dílo originální název. O tom, jak probíhá natáčení pořadu Agáta Jaromíra Soukupa, se jeho milá svěřila na svém instagramu.


Ze začátku jim fanoušci štěstí nepřáli. Řada lidí přemýšlela, jak rychle vztah skončí, někteří nedokázali pochopit, jak se právě tihle dva dali dohromady. Teď už jsou názory na ně více méně pozitivní. Stále ale zůstávají i lidé, kteří Agátu a Jaromíra příliš nemusí.

A i ti se občas musí ozvat a dát jednomu z páru na vědomí, co si o nich myslí. Agáta dala jedné ze svých kritiček velkou příležitost, když sdílela na instagramu krátké video, ve kterém ukázala, jak probíhá natáčení nové show. Komentář od jisté sledující nejspíš jen tak nezapomene.

Agáta maže komentáře

„Jak probíhalo natáčení pořadu Agáta Jaromíra Soukupa? A jakpak to u nás vypadá?“ napsala nadšeně Agáta ke krátkému videu, na kterém se pochlubila s ukázkami z příprav show. Její nadšení ale opadlo velmi rychle, když se do ní jedna z pravděpodobně dřívějších fanynek pustila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

„Komentáře jsou tu každou chvíli mazány. Lidi, kteří nelezou Agátě do zadku, jsou blokováni. Chtěla bych se slušně zeptat, proč, když se fanoušci Agáty ptali, jestli bude nějaký společný pořad s panem Soukupem, odfrkla, urážela nás do dementů a podobně?“ ptá se žena rozhořčeně.

„Světe, div se, pořad je na světě. Chtělo by to trochu pokory a slušnosti vůči lidem, kteří vás sledují, pomáhají vám vydělat. Nic sprostého ani špatného na dotazech nebylo. Nechápu,“ dodala ve svém emotivním projevu, který rozepsala na několik řádků.

Dočkala se odpovědi

Žena pravděpodobně očekávala, že si do Agáty jenom rýpne, a ta následně její komentář vymaže, jako tomu podle všeho bylo už mnohokrát. Tentokrát se ale Hanychová rozhodla bránit. Respektive několika slovy vysvětlit, proč se zachovala tak, jak se zachovala.

Odpověděla ale jenom na minimální část dotazu, takže si spíš udělala ostudu. „Jsou věci, které se nemohou hlásit dopředu,“ odepsala na kritiku. Více se k ní nikdo nevyjádřil, prozatím se tak zdá, že nebude patřit k těm smazaným komentářům, o kterých se příspěvek zmiňuje.

Ačkoli je nejspíš mnoho lidí, kteří s kritikou Hanychové souhlasí, pod posledním videem se to jinak hemží milými zprávami, a influencerka si tak nejspíš příliš starostí s jedním negativním názorem nedělá. Větší starosti jí možná dělá komentář, který se ptá, zda se v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa konečně s televizním magnátem vezme…

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články