Agáta Hanychová zase sdílí polonahé fotky. Po rozchodu s chirurgem zřejmě nesmutní

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hanychova Agata
Zdroj: Nextfoto

Influencerce a modelce Agátě Hanychové se před časem rozpadl vztah s pohledným lékařem. Od té doby začala na svůj instagram přidávat jednu odhalenou fotku za druhou. Jejím sledujícím to ale vůbec nevadí, Agáta totiž vypadá lépe než kdykoliv předtím.

Agáta Hanychová se před třemi lety rozešla se svým manželem a otcem jejich dcery Mii, Jakubem Prachařem. Od té doby má ale v lásce spíše smůlu.

Od rozvodu představila veřejnosti celkem sedm partnerů. Každého z nich viděla jako toho „pravého“. Všechny vztahy ale nakonec ztroskotaly.

Ani posedmé to nevyšlo

A to včetně toho posledního se slovenským lékařem Andrejem. Ten vydržel osm měsíců a Agáta ho brala velmi vážně. Dokonce se navzájem znaly i jejich děti. Andrej měl totiž z předešlého vztahu dvě holčičky.

„Ano, s Andrejem už netvoříme pár. Mrzí mě, že to nevyšlo, ale přijde mi lepší nefungující vztah ukončit než udržovat jen proto, abych nebyla sama, nebo aby se neříkalo, že to Agátě ‘zase‘ nevyšlo,“ řekla pro Super modelka.

Nafotila žhavé fotky

Možná jako symbol nového začátku nafotila Agáta profesionální snímky s fotografem Petr Kozlíkem. Nutno dodat, že jsou pořádně odvážné.

Dvěma ochutnávkami z focení se pochlubila influencerka na svém instagramu. Oba snímky jsou černobílé a na obou jí to neuvěřitelně sluší.

Kráska nahoře bez

Na druhé se dokonce nebála odhodit svršek a vyfotit se nechala pouze v džínových kraťasech. Své vnady pak zakryla jen svými pažemi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Její sledující jsou ze snímků nadšení. „Boží fotka,“ vzkázala jí fanynka Jana. „Nádherná Agáta,“ přidala se další. „Nádherná a přirozená,“ shrnula to trefně další komentující.

Zdroj: Instagram, Super, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články