Agáta Hanychová vzala děti na ryby. Dcera Mia připomínala vílu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

V poslední době jsou média plná informací o vztahu Agáty Hanychové s Jaromírem Soukupem. Kromě svého nového partnera ale samozřejmě nezapomíná modelka ani na zbytek své rodiny. Její fotky s majitelem televizní stanice sice byly na instagramu velkou událostí, když ale přidala snímek se svou dcerou Miou, komentáře se také jen hrnuly.


Hanychová vyrazila s rodinou na ryby a během chytání kaprů využila jakékoli volné chvíle k tomu, aby dokumentovala, jak se jejím potomkům daří. Kryšpín už má rybaření v ruce a s prutem se mu podle krátkého videa skvěle daří. Mia se ale zaměřila víc na květiny na louce.

Agáta tak kromě pomáhání s rybolovem také pletla věnečky a zdobila svou malou princeznu, aby jí mohla udělat nějakou tu roztomilou fotku na instagram. Nakonec měla snímků tolik, že je pomalu ani nestíhala sdílet, a tak s nimi fanoušky zaplavila i ve stories.

Pořádný úlovek

Na jednom ze snímků se Hanychová pochlubila tím, že s trochou pomoci se dětem podařilo z vody vytáhnout obrovského kapra, na kterého by byl nejspíš hrdý i profesionální rybář. Zda byl pak vypuštěn zpět do rybníka, řečeno není, dá se ale předpokládat, že posloužil jen pro fotku a putoval zpět na svobodu.

Kryšpín i Mia se na snímku usmívají a je vidět, že mají z úlovku radost. Mnohem víc se ale malá dcera Hanychové směje na fotce, kterou přidala modelka přímo na svůj profil. Na té z holčičky udělala princeznu pomocí květinových ozdob ve vlasech a je vidět, že si to dcerka užívá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

„Když musíte být na rybách,“ napsala k příspěvku Agáta. Mia je vyfocena z nelichotivého úhlu, a její úsměv tak vypadá trochu děsivě, je ale znát, že má radost z pobytu v přírodě a užívá si den s rodinou. Na pozadí snímku je vidět rybářskou židličku a hladinu rybníka, odkud Mia s Kryšpínem kapra vylovili.

Hanychová při zdobení své dcery zapojila veškerou svou kreativitu a vytvořila jí na hlavě věnec hned z několika druhů květin. S heřmánkem a kopretinami ve vlasech Mia opravdu září a není se čemu divit, že fanoušci ve velkém snímek oceňují.

Dětský smích

Pro většinu maminek je dětský smích tím nejhezčím, co mohou vidět a slyšet. V komentářích se tak s Agátou shodují na tom, že pro své děti by člověk udělal naprosto cokoli. „Je to roztomilá princezna,“ píše o Mie jeden ze sledujících a vzkazuje Agátě, že jí i její rodině přeje jedině štěstí.

„Fotka mi připomněla časy, když byly moje děti malé. Také jsem jim z květů dělala takové věnečky. Mie to moc sluší a má nádherný úsměv,“ napsala další fanynka. Je vidět, že se svými dětmi si Agáta dokonale rozumí a společný rodinný den si celá trojice náramně užila.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články