Agáta Hanychová vařila s dcerou v nosítkách. Sledující vyděsil i nůž u hlavičky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Agata Hanychova
Zdroj: Nextfoto

Začátkem letošního dubna přivedla Agáta Hanychová na svět dceru Rozárku. Jde už o její třetí dítě, člověk by tak řekl, že bude v mateřství zkušená a poradí si se vším na jedničku. Jenže sledující na jejím instagramu to vidí jinak. Bývalou modelku zkritizovali za to, že nosí Rozárku v nosítku velmi nevhodně.

I pro zkušenou maminku je péče o třetí dítě stále náročná. Rozárka dává Hanychové pěkně zabrat. Na sociálních sítích si postěžovala, jak málo její holčička spí a jak je to s ní náročné.

I tak se ale Agáta snaží a dělá pro svou dcerku první poslední. Na aktuálním videu sledujícím ukázala, jak se věnuje domácnosti a jak dokáže vařit i s holčičkou v nosítku upevněném na hrudníku. Právě to se ale mnohým nelíbilo.

Vlna kritiky

Od sledujících se Hanychová dočkala mnoha negativních komentářů. Někteří se jí snaží poradit, aby si koupila nosítko jiné, další chtějí, aby v tomto holčičku nosila jinak.

Jiní pouze kritizují a nerozumí tomu, jak může trojnásobná maminka dítě takhle trápit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

„Máte malou v tom nosítku dost špatně nastavenou. Respektive nosítko na malé a na těle. Měla byste ji mít výše a více podsazena zádíčka,“ napsala jedna z uživatelek.

Další pak kriticky doplňuje: „Máte na sobě kraťasy a tílko. Tuším, že kvůli okolní teplotě. Vaše holčička (v dupačkách s dlouhým rukávem) je zepředu přilepená k vašemu tělu a zezadu ji obaluje další vrstva neprodyšné látky. Tahle nosítka jsou určitě praktická věc, ale v tomhle vedru si neumím představit, že by to miminku dělalo dobře. Jsem si jistá, že byste s ní neměnila.“

„Bože. A co ten nůž u hlavičky?“ ptá se pak vyděšeně zase jiná uživatelka.

Mnoho lidí se tak očividně shodne na tom, že pro miminko je Agátino jednání v kuchyni nejen nepohodlné, ale i nebezpečné.

Někteří se Agáty zastávají

Kritických komentářů je sice řada, najdou se ale také lidé, kteří se Agáty zastávají. Podle nich ví jakožto maminka nejlépe, co je pro její dceru dobré.

„Bože, to je keců na nosítka… Je to její dcera a může nosit, dělat, říkat, co chce, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí,“ napsala jedna z fanynek Hanychové. Další doplnila, že Agáta není malá holka a jistě ví, co je pro její dceru dobré.

„Každý ortoped i fyzioterapeut pláče z nosítek. A je úplně jedno, jestli ho má špatně, nebo ne. To jen tak pro rýpaly,“ uzavírá pak další žena debatu.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články