Agáta Hanychová už myslí na svatbu. Příjmení si ale chce nechat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová nedávno kápla božskou a přiznala vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, který žil také po boku herečky Kateřiny Brožové. Dokonce už myslí i na svatbu!

Jaromír si svou o více než 15 let mladší milenku užívá. Už spolu byli na první společné dovolené ve Španělsku, a známá modelka od něj dokonce dostala už první dárek. Kdo by ale čekal kabelku nebo boty, byl by na omylu. Agáta se objevila na titulní stránce časopisu.

Agáta už nechce platit účty za své partnery

Mnozí ještě ani nevydýchali, že má Hanychová tak brzo po rozchodu zase dalšího „chlapa“, ale ona už mluví o svatbě. Může být zrovna Jaromír Soukup ten osudový muž? Ve Španělsku spolu tráví všechen čas v luxusní vile, kterou má Soukup rád.

Na instagramu toho ale moc z jejich dovolené neuvidíte, i když je na něm Agáta hodně aktivní. Nedávno prozradila, že se vůbec nebrání další svatbě, protože z rozvodu s hercem Jakubem Prachařem se již vzpamatovala.

„Nikdy neříkej nikdy, ale jestli se budu někdy vdávat, určitě si nechám své příjmení,“ řekla Hanychová pro Extra. Má se tak Soukup „obávat“, že ho Agáta požene do chomoutu? To si povíme za několik týdnů nebo měsíců.

Chce chlapa, který bude mít lepší dům než ona

Agáta je totiž známá tím, že s nikým nevydrží dlouho. Ještě předtím, než spolu začali se Soukupem chodit, se nechala slyšet, že ji nebaví platit za své partnery. „Já nepotřebuju, aby mě někdo živil, ale už mě nebaví klukům nakupovat, platit večeře a podobně.“

„Když se ohlédnu, devadesát procent svých partnerů jsem živila. Nejsem typ slečny, co čeká, až jí kluk koupí kabelku, dům. To už všechno mám. Ale chci chlapa, který bude mít lepší auto a dům, než mám já,“ uvedla pro Super.

Co se týče Jaromíra Soukupa, toho se rozhodně bát nemusí. Podnikatel má totiž několik bytů, jeden z nich najdete až v New Yorku. Agáta už od něj dostala také speciální dárek – focení a rozhovor pro časopis Exkluziv, se kterými se pochlubila fanouškům.

Zdroj: Extra, Super, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články