Agáta Hanychová ukázala dalšího nového partnera i jeho děti. Lidé jí to dali pěkně sežrat

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hanychova Agata
Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová je modelka, moderátorka a influencerka. Na svůj Instagram přidává příspěvky téměř každý den, a to včetně střípků z jejího soukromého života. Jedním z nich se pochlubila i na Silvestra a mnoho svých fanoušků zřejmě překvapila.

Práce se sociálními sítěmi je jejím denním chlebem a vlastně i zaměstnáním. Kromě placených spoluprací se modelka nebojí odhalit také své soukromí.

Na Instagramu se tak pravidelně objevují i její děti. Syn Kryšpín, kterého má s Miroslavem Dopitou, i dcera Mia, která vzešla z jejího vztahu s Jakubem Prachařem.

Nový objev

Se svými fanoušky a sledujícími se také dělí o své radosti a starosti na poli lásky. Naposledy tak učinila na začátku prosince, kdy se pochlubila fotografií, kde byla po boku tehdy ještě neznámého fešáka.

Ted už je všeobecně známé, že se jedná o pražského chirurga jménem Andrej. Agáta, jako už tradičně, nešetřila superlativy, dokonce ho označila za svou spřízněnou duši.

Dojemné vyznání

Nyní odhalila ze svého soukromí, a také ze soukromí svého partnera, ještě více. Na Silvestra zveřejnila na instagramu zajímavou fotografii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Je na ní zachycena se svým novým přítelem a také dvěma dětmi, zřejmě holčičkami. Ty však mají zakrytý obličej. Dá se tedy předpokládat, že ani jedno není její dcera Mia, ale že se jedná o děti jejího partnera.

Sledující: S dětmi opatrně

„Momentka mého štěstí… přeji Vám všem ať to své udržujete nebo najdete:) a pokud ano, tak na tom makejme:)) nic není jen tak,“ dodala zjevně zamilovaná Agáta.

Zatímco někteří sledující influencerce fandí, našlo se také značné množství kritických reakcí. Především na to, že se jedná o sedmého muže od jejího rozvodu, který má být „tím pravým“. Pár spolu navíc randí několik málo měsíců. Podle mnohých je ještě příliš brzo na to, aby byly do vztahu zatahovány děti.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Sip.denik.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články