Agáta Hanychová stojí při rozvodu na mámině straně. Otčímovi prý napsala jen jednu SMS

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Agata Hanychova
Zdroj: Profimedia

Dalo se očekávat, že Agáta Hanychová nenechá rozvod své matky Veroniky Žilkové a svého otčíma Martina Stropnického bez poznámek. Na svůj vkus se ale velmi drží, nejspíše i kvůli své mladší sestře Kordule. Pár poznámek si však nemohla odpustit a otčímovi napsala SMS.


Rozvod Veroniky Žilkové a Martina Stropnického se řeší v médiích již nějaký čas. Odhalení, že za rozvodem stojí asistentka našeho velvyslance a že k oznámení rozchodu došlo přes e-mail, společně s komentáři zhrzené Veroniky Žilkové přiživuje toto téma.

Definitivní rozhodnutí Stropnického

K prvnímu setkání manželů od oznámení rozchodu došlo u soudního jednání o péči o dceru. Veronika Žilková prosazovala střídavou péči.

„Akorát já bych byla ráda, aby se tatínek, který bude v září už čtyři roky na ambasádě, což bývá obyčejně konec pobytu, vrátil a měli jsme střídavou péči o dceru Kordulu,“ uvedla v pořadu Showtime.

„Ale myslím si, že to je jenom moje přání. On bojuje ještě o prodloužení pobytu v Izraeli o rok. A já bych chtěla, aby se stal tatínkem, který se podílí na životě šestnáctileté dívky,“ dodala.

Všichni tak očekávali první jednání ve věci péče o dceru. Zde přišel pro herečku další šok – namísto jakéhokoliv řešení péče o dceru se Žilková u soudu dozvěděla, že Stropnický podává žádost o rozvod.

To byla pro herečku rána, protože dle jejích slov slovo „rozvod“ začala používat média. Ona sama stále věřila, že by se situace nějak dala napravit.

Agáta se relativně drží

Celou situaci samozřejmě s maminkou prožívá i dcera Agáta. Ta se snaží zejména podporovat svou mladší sestru.

„Myslím, že teď potřebuje starší ségru,“ řekla Agáta k celé situaci. A jak říká, tak činí. Společně se sestrou teď tráví čas na různých akcích.

Ale je až podezřele zdrženlivá, k rozvodu se moc nevyjadřuje a Stropnickému napsala prý jen jednu SMS. Jinak s ním v kontaktu není.

„Napsala jsem mu už dřív, teď s ním nejsem v kontaktu tři měsíce. Je jasné, že já budu vždycky stát za mámou. Já se s ním bavit už nechci, pro mě skončil,“ uvedla odhodlaně.

Je však více než jasné, že to nejhorší pro její maminku teprve přijde, a tak je možné, že se Agáta nakonec neudrží a průchod emocím dá, jak jsme u ní zvyklí.

Zdroj: Aha!, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články