Agáta Hanychová se na Štědrý den pochlubila s novým přítelem. Tohle je muž, kterého jí seslalo samo nebe

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
agata hanychova
Zdroj: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Agáta Hanychová v poslední době neměla na muže vůbec štěstí. Sem tam někoho ukázala na svém instagramu, ale známosti neměly dlouhého trvání. Po rozvodu s Davidem Prachařem to vypadalo, že snad Agáta zůstane sama, opak je ale pravdou.

Agáta totiž na Štědrý den zveřejnila na svém instagramu fotku s novým sympaťákem, s kterým nyní tvoří pár. A jak sama napsala, tentokrát cítí, že je to jiné.

Spřízněná duše?

„Je strašně těžké najít spřízněnou duši. Pár pokusů už jsem v životě i měla, ale tohle je jiné. Vážím si toho. Děkuji tam nahoru. To se ti dědo, táto a brácho povedlo,“ napsala k selfie s usměvavým panem tajemným.

Musí tedy jít opravdu o něco vzácného, když se Agáta obracela přímo k zemřelým členům rodiny tam nahoru.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Jak přiblížil server Super.cz, dědeček jí odešel už před několika lety, nevlastní tatínek Marek Navrátil zemřel před pěti lety, bratříček Melichar se dožil pouhých 168 dní.

Čtyři měsíce a konec

Popřejme Agátě, ať jí to s jejím sympaťákem vydrží. Poslední vztah s podnikatelem Jiřím Hellerem jí vydržel čtyři měsíce.

„Ano, rozešli jsme se. Nejsme spolu už měsíc. Nevyšlo to, co víc říct. Mám dvě krásný zdravý děti, nic víc není důležitý. Chlapi byli a budou,“ řekla Super.cz modelka a influencerka.

I pro děti by jistě bylo dobré, kdyby jejich maminka měla po svém boku parťáka, na kterého se může spolehnout.

Zda jím bude právě muž na fotografii – podle Stars24.cz se jedná o lékaře – ukáže čas. Agáta se tím ale určitě pochlubí na své sociální síti nebo v médiích.

Zdroj: Super.cz, Stars.24.cz

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články