Agáta Hanychová sdílela dojemné video s Jakubem Prachařem. Nejspíše zakopala válečnou sekeru

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Agata Hanychova
Zdroj: Profimedia

Že manželství Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře skončilo ošklivě, to víme všichni. Manželé si nemohli přijít na jméno a dělali si naschvály. Nyní to však vypadá, že jsou na dobré cestě k usmíření. Aspoň podle dojemného videa, které teď sdílela na instagramu.


První fotky dcery až po rozchodu

Agáta měla náročné těhotenství, protože v té době začala média spekulovat o tom, že dítě, které čeká, není jejího manžela Jakuba Prachaře. Agáta to popírala, Jakub se nevyjadřoval a údajný milenec přiživoval. Nakonec vše odeznělo a manželé přivítali na svět dceru Miu.

Jakub byl Agátě oporou během porodu. „Byl u něho i Kuba. Byl skvělý. Stál tam hrdě se mnou celou dobu. Držel mě za ruku. Snesl všechny moje návaly, co jsem měla, ale byla jsem v klidu. Ani jsem neřvala. Prostě jsme si to užívali,“ pěla tehdy v rozhovoru na Jakuba ódy.

Na jméně se prý shodla celá rodina a byl to kompromis mezi návrhy jednotlivých členů. V té době však Agáta odmítala ukázat dceřiny fotky, takže se jí všichni ptali, komu je podobná.

„Já v malých dětech nevidím žádnou podobu. Já ani nevím, komu je podobný Kryšpín. Ale všichni říkají, že Mia je podobná Kubovi, že ze mě nemá nic. Já jsem ji jenom ‚bohužel‘ porodila,“ uvedla k podobě dcery.

„Všichni mi píšou, kdy ji ukážu. Ať si pořídí svoje děti a na ty pak koukají. Svoje dítě ukazovat nebudu, dokud si ona sama nepověsí svoji fotku na instagram,“ uvedla v té době.

Rozvod byl pro ni důležitý

Později se ukázalo, že to bylo spíše rozhodnutí Jakuba, protože hned po oznámení rozvodu se na instagramu Agáty objevila první fotka s dcerou. Z ní bylo zřejmé, že malá Mia je opravdu celý Jakub.

Rozvod nebyl pro Agátu a Jakuba zrovna procházka růžovým sadem. Nejen že byl mediálně velmi probíraný, ale navíc bylo z vyjádření obou jasné, že vztahy jsou mezi nimi velmi špatné.

„Myslím, že oficiální rozvod je důležitý. Něco ve vás se uzavře a začnete dýchat. Dělím se s vámi o svoje soukromí, tak vám to musím říct. Bolelo to dlouho a myslela jsem si, že tím končí vše,“ napsala Agáta po ukončení manželství, které její ex-manžel oslavil rozesmátou fotkou se svým právníkem, za kterou to pěkně od fanoušků schytal.

Nyní to vypadá, že jsou Agáta a Jakub na dobré cestě k tomu, aby se vztahy mezi nimi urovnaly.

Byla zakopána válečná sekera?

Malá Mia roste jako z vody a oslavila již 5. narozeniny. Její maminka na tuto počest zveřejnila fotky z porodu a porodnice.

Co všechny mile překvapilo, byly fotky, na kterých se objevuje i Jakub. Vzhledem k bouřlivému rozvodu a skutečnosti, že si tito dva nemohli přijít na jméno, je tento příspěvek více než překvapivý.

Kromě gratulací se tak Agáta pod příspěvkem dočkala i obdivných komentářů, že zvládla zakopat „válečnou sekeru“ a že je to takhle správné, že zveřejnila i fotky s tatínkem.

I popis fotek „naše holčička má dnes 5 let“ naznačuje, že se vztahy s Jakubem nejspíše trochu uklidnily, a dokáží tak fungovat jako rodiče malé princezny.

Zdroje: iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články