Agáta Hanychová raději podepsala dohodu, než aby umřela. Tatínky vyzvala k ukončení bojů, které ale dle některých sama vyvolala

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Agata Hanychova
Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Agáta Hanychová si v minulých týdnech užila kolečko soudních jednání. Tatínkové dcer Mii a Rózy chtějí upravit styk s dcerami a zakázat modelce, aby fotky dívek zveřejňovala na sociálních sítích. O Velikonocích tak Agáta vydala emotivní prohlášení, že chce ukončit boje a souhlasí se vším. Toho hned využil Jaromír Soukup a předal jí návrh dohody, kterou modelka podepsala. Co je jejím obsahem, nikdo neví, ale dle Agáty je nevýhodná.

Soudní tahanice ohledně obou dcer modelku zmáhají a vybírají si daň na jejím zdraví a psychické pohodě. Agáta proto řekla dost a souhlasí prý se vším.

Ukončeme boje

K soudům dorazila modelka vždy včas. Jaromír Soukup, jak uvádí například server Žena Aktuálně, doběhl na poslední chvíli se slovy: „Tak co milostivá, už dorazila?“

Jakub Prachař ke sledovanému soudu nedorazil, ale dle vyjádření Agáty se pár týdnů před tím konal jiný soud, u kterého herec byl.

„S Jakubem jsme se potkali dole u výtahů a jeli jsme spolu i výtahem. Máme spolu velmi korektní vztah, protože nám oběma záleží na dobru naší dcery, která je pro nás oba vším. Proto se respektujeme a snažíme se ve všem si vyjít vstříc,“ uvedla totiž pro server Extra.

Přestože to vypadá, že s Jakubem je lepší řeč než s Jaromírem Soukupem, není to zcela ideální. Vyčerpaná Agáta tak o Velikonocích vydala emotivní vyjádření.

„Velikonoce jsou svátky naděje… Milí tatínkové J+J! Prosím ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí už souhlasím se vším. Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji. Matka vašich dcer: Mii a Rózy,“ napsala na svém instagramu.

Podpořili ji například manželé Koktovi či Eliška Bučková. Zastání našla i u svých fanoušků, ale zároveň se na její hlavu snesla kritika.

„Nezlobte se na mě, ale jediný, kdo se potřebuje zviditelňovat a vytahovat špínu na tatínky vašich dětí, jste vy a vaše maminka. Tak se pak nedivte, že i oni se podle toho zařídí,“ napsala například sledující iamluuucie.

Raději dohodu než rakovinu

Vypadá to ale, že Agáta tentokrát svá slova myslela opravdu vážně a nechá vše v rukách tatínků. Jaromír Soukup situace hned využil a s právničkou poslali Agátě v neděli dohodu.

„Velmi rádi jsme na tuto výzvu reagovali a už v průběhu svátků jsme poslali s mou právničkou návrh dohody,“ řekl Soukup deníku Blesk.

Co je předmětem dohody, zda je výhodná pro obě strany a zda Agáta nakonec souhlasila se střídavou péčí o dceru Rózu, jak navrhoval Soukup, to není známo. Agáta ale nakonec dohodu podepsala.

„Než mít rakovinu a neustále se trápit, tak mu raději všechno podepíšu. Já už na to nemám sílu. Ať žijí české soudy a muži si dál honí své ego,“ potvrdila podepsání dohody pro deník Blesk.

Dle Blesku se její advokátka měla k dohodě vyjádřit tak, že jestli ji podepíše, okamžitě ukončuje spolupráci. Dle fotografií serveru Extra z předávání dcery Rózy ale vyplývá, že Agáta dohodu podepsala, protože Soukupovi podepsané papíry předala.

„Podepsala jsem dohodu, abych neumřela, jinak by mě utrápil. Je absolutně nevýhodná pro všechny, pro mě, pro moje děti,“ potvrdila pro Super s tím, že Jaromír Soukup jí zatím dohodu podepsanou z jeho strany nevrátil.

Nyní bude na soudu, zda tuto dohodu schválí nebo opravdu vyhodnotí, že se jedná o neférovou dohodu a vydá jiné rozhodnutí.

Zdroje: Žena Aktuálně, Extra, Instagram, Blesk, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články