Agáta Hanychová promluvila o plastice prsou. Se svým tělem je teď maximálně spokojená

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hanychova Agata
Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Modelka, influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová je v poslední době hlavou v oblacích. Může za to její poslední objev, chirurg Andrej. Agáta kvůli němu přehodnotila řadu věcí ve svém životě. Jednou z nich je dokonce i názor na její poprsí.

Agáta Hanychová jenom kvete. Od jejího rozvodu s Jakubem Prachařem si našla dalšího partnera. Ten má neuvěřitelné číslo sedm. Podle modelky je ale právě tohle ten pravý.

Zamilovaná jako puberťačka

Influencerka a moderátorka se svým novým přítelem pochlubila na začátku prosince. Od té doby se veřejnost dozvěděla, že se krasavec jmenuje Andrej a že je to lékař.

Agáta, jak je jejím zvykem, o něm mluví v superlativech. Dokonce přiznala několik postojů, které díky svému novému příteli přehodnotila.

Vážný vztah

Jedním z nich je společná fotografie na tapetě telefonu. „Ruku do ohně bych za to dala, že tohle už nikdy neudělám. Pro někoho jen tapeta…,“ nechala se tehdy slyšet modelka na Instagramu.

Nyní změnila názor i na úpravy svého zevnějšku, přesněji řečeno na své poprsí. „Děti jsem dlouho kojila, to se na prsou podepíše. Už jsem byla několikrát objednaná, byla jsem na různých konzultacích. Teď jsem byla na další konzultaci a zase jsem to zrušila,“ vysvětlila pro Super.cz.

Panický strach z narkózy

Jestli má i v tomto rozhodnutí prsty její nový muž, není zcela jisté. Agáta přiznala i celkem jednodušší důvod, proč se k operaci nikdy nedostala.

„Já se bojím narkózy a nechci umřít při tom, když mi budou opravovat kozy. To mi přijde fakt povrchní,“ vysvětlila deníku Sedmička s humorem.

Agáta je se svým tělem spokojena celkově. Podle jejích vlastních slov takhle dobře dlouho nevypadala. Jak sama prozradila, více si hlídá stravu a také pořádně dře v posilovně.

Zdroj: Sedmicka.tyden.cz, Sip.denik.cz, Super.cz,

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články