Agáta Hanychová přiznala, že na dovolené se Soukupem brečela. Rozhodila ji jízda na kole

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová se netají svou láskou k Jaromíru Soukupovi, se kterým bude pomalu dva měsíce. Jejich vztah probírají hlavně česká média, ale sama Agáta ho dává na odiv fanouškům.


Těm se svěřuje denně se svými zážitky, živě vysílá na instagramu a sledující mají její život jako na dlani. Nedávno se vrátila z New Yorku, který poznávala z jiné perspektivy, než když tam byla naposledy. A právě z tohoto zážitku se několikrát poplakala, jak se svěřila.

Jízda na kole pro ni není to pravé

Z Ameriky se ale milenci nevraceli domů do Prahy, ale znovu do Španělska, kde má Soukup vilu. Agáta se fanouškům svěřila s pocity, které měla právě v New Yorku. „Poprvé jsem to projela jinak než taxíky a metrem,“ řekla pro TV Nova.

„Prostě jsem to projela na kole, ze kterého jsem tedy měla příšerné psychické problémy, protože jestli já něco neumím, tak je to kolo. Tam jsme jezdili v protisměru mezi auty, bylo to fakt šílené, já jsem i několikrát plakala, což Jaromír neviděl přes moje velké sluneční brýle.“

Byl to ale jediný problém na jinak bezchybné dovolené. „Po příjezdu domů jsem se trochu zhroutila, jak vypadá moje zahrada, ale to se všechno dá do pořádku, takže to bude dobré,“ řekla poté, co se vrátila do České republiky.

Překvapilo mě, jak se náš vztah řeší, řekla Hanychová

Přiznala také, že byla hodně překvapená, kolik lidí tady řeší její vztah s bohatým a starším mužem. „Fakt chodí lidi a ptají se mě, jestli jsem se nějak změnila, jestli mi třeba narostly vousy jako Jaromírovi,“ kroutí hlavou modelka.

Ze Španělska se pak budou do Prahy vracet každý sám. Jestli ale čekáte nějakou kaňku na jejich vztahu, jste vedle. „V neděli se vracíme zpátky do Prahy. Já letadlem a Mirek se synem a psem obytňákem. Jela bych s nima, ale nestihla bych to domů,“ vysvětlila pro eXtra.cz.

Další dovolená pak není na pořadu dne. Konečně se Agáta může věnovat právě své zahradě. „Oba potřebujeme sklidit rajčata ze zahrady, pracovat a zavařovat. A navíc se nám už hodně stýská po rodinách. I když jsme byli dva dny v Praze a některé členy rodiny jsme viděli.“

Zdroj: TV Nova, Extra, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články