Agáta Hanychová převlékla dceru Miu za Pipi Dlouhou punčochu. Ve školce slavili masopust

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Agata Hanychova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová čeká své třetí dítě. Do toho se ale také musí postarat o ty první dvě. Její dcera Mia nedávno ve škole oslavila masopust. Jak se ukázalo, do jejího speciálního kostýmu dala modelka spoustu energie. A vyplatilo se to. Na instagramu se pochlubila svou roztomilou holčičkou v převleku za Pipi Dlouhou punčochu.


Mia přišla na svět v září roku 2017. Agáta ji má se svým tehdejším manželem Jakubem Prachařem. Pětiletá holčička má školku velmi ráda, a dokonce si v ní našla spoustu i klučičích kamarádů.

Jedním z nich je chlapec se stejným příjmením, jako má současný partner její maminky. Soukupové v rodině zkrátka vedou. Hanychová se o tom nedávno se smíchem zmínila na svých sociálních sítích.

Jeden klučičí kamarád ale rozhodně není jediným důvodem, proč se denně holčička do školky těší. A když měla předvést svůj kostým na masopust, byla nejspíš nedočkavá jako nikdy. Aby taky ne, jako Pipi musela všechny své kamarády ohromit.

Zrzavá jí sluší

Agáta ukázala na svém facebooku hned několik fotek, na kterých se Mia usmívá v dokonalém převleku za knižní hrdinku z příběhů Astrid Lindgrenové.

Holčička má na hlavě vytvořené zrzavé copánky, které dokonce drží ve vzduchu, pihami posetou tvář a rošťácký úsměv.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

K tomu všemu má Mia na sobě růžové šaty s bílou krajkou. Je jasné, že na kamarády ve školce musela udělat pořádný dojem a že si celý masopust s nimi velmi užila.

Pochval se ale dočkala nejen mezi vrstevníky, ale také od sledujících na instagramu své maminky. Podle nich jí totiž zrzavá barva vlasů velmi sluší. „Agátko, máte nádhernou dceru,“ píše jedna z uživatelek.

„V dospělosti by měla být jednoznačně zrzka,“ dodává paní Sabina. „Krásná Pipi. A úsměv má, Agátko, stejný jako vy,“ chválí pak holčičku a její podobu s maminkou uživatelka Magdaléna.

Další originální jméno

Jméno Mia je velmi originální, a mnoho lidí tak s napětím čeká, jaké dá nakonec Agáta jméno další holčičce, kterou v současné době čeká. Ještě donedávna uvažovala modelka o Rozárce, pak se ale podle Super svěřila, že už se jí tolik nelíbí.

„Já jsem začala přemýšlet, že se mi jméno Rozárka úplně nelíbí. Tak začínám uvažovat nad jinými jmény. Rozárkou si nejsem stoprocentně jistá, takže bůh ví,“ řekla během jednoho ze svých živých přenosů na sociální síti. Jak nakonec holčičku pojmenuje, tak zatím jasné není.

Zdroj: Instagram, Super, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články