Agáta Hanychová oslavila narozeniny v poklidu se svými dvěma dětmi. Před lety by se jí to nepodobalo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hanychova Agata
Zdroj: Profimedia

Známá pařmenka Agáta Hanychová oslavila ve čtvrtek 37. narozeniny. Žádná velká oslava se (prozatím) nekonala. Je možné, že se modelka a nyní především influencerka po boku krásného lékaře Andreje opravdu zklidnila, nebo ji čeká pořádná párty až o víkendu?

Agáta Hanychová má prostor k pořádnému bilancování. Ve čtvrtek totiž oslavila narozeniny. Že jí je už 37 let, by zřejmě hádal jen málokdo.

Kariéra modelky i fotografky

Během svého dosavadního života vystřídala celou řadu povolání. Nějakou dobu se žila jako fotografka, tento obor má dokonce i vystudovaný.

V roce 2005 se stala II. Vicemiss České republiky, což jí otevřelo dveře do světa showbyznysu. Tam pracovala jako modelka, moderátorka či herečka. Nyní se živí především jako influencerka.

Dvě děti a jeden rozvod

V mladším věku často plnila strany bulváru, především svými skandály a milostnými eskapádami. V posledních letech se snažila usadit, což se jí úplně nedařilo.

Teprve letos byla kompletně uzavřena kapitola mezi ní a jejím dnes už exmanželem Jakubem Prachařem. S tím má modelka čtyřletou dceru Miu. Z předešlého vztahu s Mirkem Dopitou má syna Kryšpína.

Oslava s dětmi

Právě se svými dvěma dětmi oslavila modelka 37. narozeniny. Alespoň to vyplývá ze snímků, které Agáta přidala na svůj instagram.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

K fotografii přidala všeříkající popisek. „To nejlepší mám a vám všem děkuju za přání. 37 …ty vole,“ napsala s humorem sobě vlastním.

Na oslavě nechyběla spousta balónků v černé a zlaté barvě. Sama influencerka měla na sobě krásné, ale černé šaty. Snad to neznamenalo, že je ze svého nového věku smutná.

Zdroj: Extra, Instagram, Kafe

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články