Agáta Hanychová je dle Soukupa kouzelnější a kouzelnější. Zakulacuje se, těhotenskou módu ale zavrhla

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hanychova Agata
Zdroj: Nextfoto

Ještě že už modelka a moderátorka Agáta Hanychová nemusí tajit své těhotenství. Ve čtvrtém měsíci má totiž už „pěkný“ těhotenský pupík. Ačkoliv ona není ze svých proporcí příliš nadšená, její partner Jaromír Soukup jí na svém instagramu vysekl pořádnou poklonu.

Už je tomu téměř dva měsíce, kdy známá influencerka Agáta Hanychová oznámila, že je těhotná. Otcem dítěte je její relativně nová známost, a to mediální magnát Jaromír Soukup.

Bříško už je hezky vidět

Agáta nedávno skončila první trimestr. To už je na její postavě trochu znát – zakulacuje se a těhotenské bříško jí z oblečení moc hezky vykukuje.

Ona sama je ale na své měnící se proporce zcela nepřipravená. Jak se totiž svěřila deníku Super, doma nemá žádné těhotenské oblečení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Těhotenská móda se jí nelíbí

Ačkoliv se jedná už o její třetí těhotenství, veškerého těhotenského oblečení se zbavila už po svém druhém porodu. A nové zatím nenakoupila. Žádné se jí totiž nelíbí.

„Když jsem viděla, jak ta těhotenská móda vypadá, tak je to akorát na to lehnout si do rakve v černém pytli,“ vysvětlila deníku.

Kompliment od Soukupa

Kolik přibrala, moderátorka prozatím neví. Jak ale nedávno informoval web TN.CZ, na svém instagramu uvedla, že na plavky se už tak úplně necítí. „To fakt není hezký pohled,“ napsala na sociální síť.

Její partner ale tuto její přehnanou sebekritiku okamžitě rozprášil. Na svém instagramu sdílel totiž její snímek právě s odhaleným bříškem. K tomu navíc přidal nádherný popisek.

„Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje. Agáta,“ napsal k černobílé fotografii své partnerky. Lidé v komentářích pak nešetřili srdíčky a zamilované dvojici i miminku přáli hlavně hodně štěstí.

Zdroj: Instagram, Super, TN.CZ

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články