Adoptivní syn Charlize Theron se narodil ve špatném těle. Přesto se usmívá od ucha k uchu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
charlize theron
charlize theron

Pod jménem Charlize Theron si většina lidí vzpomene na krásnou blond herečku nebo na její tvář v kampani k parfému od Diora. Je až s podivem, jak se tato dokonalá bytost dokázala změnit kvůli filmu Zrůda, za něhož získala i Oscara.

Z Afriky do Ameriky

Charlize se narodila v Jihoafrické republice. Její dětství nebylo příliš šťastné. Za otce měla alkoholika, který její matku často fyzicky týral. Ta ho v sebeobraně zabila a svědkem tragédie byla právě teprve patnáctiletá Charlize.

Její smutné dětství jí kompenzovala láska k baletu. Po traumatu, jehož byla svědkem, odjela studovat balet do Ameriky. Jelikož byla krásná a vysoká, bylo jen otázkou času, než si jí všimnou lidé z modelingové agentury.

Fotila a trénovala, měla sny stát se profesionální baletkou. Bohužel, tento sen se jí nikdy nesplnil kvůli úrazu.

Stačí ztropit pořádnou scénu

Úplnou náhodou se dostala k herectví a svou první roli získala, aniž by se jakkoli snažila. Ztropila totiž scénu v bance a čirou náhodou u toho byl i castingový manažer. Ten byl vystoupením Charlize tak pobavený a příjemně překvapený, že jí hned nabídl roli.

Následně dostávala jednu nabídku za druhou. Je také držitelkou Oscara. Paradoxně takto vysoce oceněná herečka byla nominována i na Zlatou malinu, která se naopak uděluje za nejhorší herecký výkon.

Charlize to však na kariéře neuškodilo a mimo jiné se pyšní i hvězdou na Hollywoodském chodníku slávy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Charlize Theron (@charlizeafrica)

Malý Jackson je malá Jackson

Herečka se nikdy neprovdala a rozhodla se nemít vlastní děti. Proto v roce 2012 adoptovala syna Jacksona a o tři roky později dcerku Augustu.

Překvapení přišlo, když herečku vyfotili i s jejími dětmi.

Jackson byl oblečený v šatech a měl i dlouhé vlasy. Vysvětlení je jednoduché. Už od tří let si Jackson uvědomuje, že se cítí lépe jako dívka.

Herečka toto rozhodnutí plně podporuje. Podobně je na tom i dcera Angeliny Jolie, která si naopak uvědomila, že se cítí lépe jako chlapec. I ona má plnou podporu rodičů.

Charlize také na své poměry udělala nezvyklou věc. Sdílela fotku svých dětí, kterou okomentovala hashtagem #mezinárodnídendcer (Mezinárodní den dcer).

Jackson ví, co chce. To, že se nebojí říct svoje názory, jí do života dost pomůže. Bude z ní úspěšná kráska jako maminka? Uvidíme!

Autor: Ludmila Magalhaesová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články