Adéla Gondíková si vyzkoušela zrzavou barvu vlasů. Účes jí nikdo nepochválil

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Gondikova Adela
Zdroj: Nextfoto

Ráda baví lidi a umí si udělat legraci i sama ze sebe — taková je herečka Adéla Gondíková. Lidi baví i na své sociální síti. Tam jim nedávno ukázala, jak by vypadala jako rusovláska. Naštěstí se nejednalo o setrvalý stav, ale jen o paruku. Zrzavá jí totiž příliš nelichotí.

Adéla Gondíková je známá herečka. Více než filmu nebo televizi dává nyní přednost divadlu. Diváci ji tak mohou vidět v hudebním divadle Karlín či v Divadle Broadway.

Ráda hraje v komediích

Sympatická herečka je také stálým členem divadelního spolku Háta, který se ve svém repertoáru zaměřuje na české i zahraniční komedie.

Právě z jedné takové hry pochází i fotka, kterou dala Adéla nedávno na svůj instagram. Sledujícím se tak ve videu pochlubila se svou divadelní podobou.

Ta mimo jiné zahrnuje i zrzavou paruku. „Šlo by to?“ zeptala se svých fanoušků. Ti však byli k manželce Jiřího Langmajera nekompromisní.

Sledující proměna nenadchla

Většina se totiž shodla na tom, že Adéle nejvíce sluší její přirozená tmavá barva. „Absolutně ne, nesluší vám to,“ stojí v jednom z komentářů.

Milosrdnější nebyly ani její slavné kolegyně. „Hele, nevím,“ napsala Vendula Pizingerová. „Jako šlo no, všecko jde, když se chce, ale být na tvém místě, dost by se mi nechtělo,“ zareagovala velmi vtipně Eliška Bučková.

Ani v divadle není zrzka pořád

Diváci, kteří by si chtěli na komedii Velké lásky v malém hotelu zajít, nemusí mít obavy. Ani v době představení totiž nemá krásná Adéla paruku celou dobu, ale nosí ji jen coby krátký převlek.

Gondíková je známá tím, že se nebojí udělat si legraci sama ze sebe. „Přijde mi to jako dobrý základ života. Nedovedu si představit život bez smíchu,“ uvedla nedávno v rozhovoru pro Novinky. A na svém instagramu to tak velmi často dokazuje.

Zdroj: Instagram, Novinky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články