Adéla Gondíková řeší povánoční kila brýlemi na hubnutí. Jiné celebrity se smíchem reagují

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
adela gondikova
Zdroj: Profimedia

Po Vánocích má většina z nás podobný problém: kila, která šla o svátcích nahoru, musí zase dolů. A všichni tak hledáme nějaký originální způsob, jak se jich zbavit. I Adéla Gondíková si letos postěžovala, že se jí podařilo přibrat. I když její kolegové ze showbyznysu mají jiný názor.

„Zhublas. Tuk váže chuť,“ zpívá na pozadí krátkého klipu, který zveřejnila herečka na Instagramu, skupina J.A.R. Už z toho je vidět, že má Adéla smysl pro humor a umí vybrat dokonalou skladbu ke každé situaci. Na videu jsou vlastně jenom dvě fotografie.

Na té první jsou brýle na hubnutí, které jako mnoho dalších získala Adéla pravděpodobně společně s kalendářem k novému roku. A na té druhé jsou pak pro případ, že by je někdo neznal, vyfoceny brýle z boku s návodem: Před každým jídlem nasadit.

Prý chce shodit špíčky

Ačkoli to na Gondíkové nejde vidět, po Vánocích se asi necítí úplně nejlépe a svědomí ji žene k tomu, aby na sobě začala pracovat. Ona se ale letos rozhodla, že brýle na hubnutí budou stačit. Proto sebevědomě k příspěvku na Instagramu připsala, že letos jim věří.

„Tak doufám, že to konečně zabere a špíčky půjdou dolů,“ zasmála se v popisku. Takže je jasné, že už je někdy v minulosti zkoušela, ale překvapivě, bohužel, nefungovaly. Jak to půjde letos? A pozná vůbec Adéla se svojí postavou rozdíl? Podle většiny přátel totiž hubnout nepotřebuje.

Špíčky nechala ve skříni

Pod příspěvkem se objevují komentáře sledujících a fanoušků, ale mimo to se vyjadřují i mnozí slavní kolegové. Těm se nelíbí, jak o sobě Gondíková mluví. Podle nich totiž rozhodně žádný důvod k hubnutí nemá a vtipnými komentáři vyjadřují, že si není na co stěžovat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Gondíková (@adela_gondikova)

„Jaké špíčky. Vždyť ty se schováš i za bič,“ směje se třeba Sandra Pogodová. Tereza Kostková zase kolegyni vzkázala: „Jakože tvoje špíčky? A máš je kde? Ve skříni?“ Souhlasí kromě slavných osob i celá řada fanoušků, kteří se smějí a se slovy chvály jedině souhlasí.

Nemáte ještě jedny?

Gondíková sice rozproudila debatu na téma své postavy, mimo jiné se jí ale také podařilo pobavit fanoušky. Mnoho z nich totiž zapomnělo, že něco takového jako brýle na hubnutí existuje. „Ještě že jste mi to připomněla. Málem už jsem šel cvičit,“ směje se jeden ze sledujících.

„Adélo, pecka, nemáte ale ještě jedny?“ prosí zase jiná fanynka. Jak nakonec brýle zabraly? S tím se herečka možná pochlubí v nějakém dalším příspěvku, už teď je ale jasné, že i kdyby neshodila ani kilo, bude stále dokonalá. Jak bylo již mnohokrát řečeno, zrovna ona opravdu hubnout nepotřebuje.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články