Adéla Gondíková oslavila jubileum v bazénu. Některé partie už ale prý musí schovávat

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Adela a Jiri Langmajerovi
Zdroj: Nextfoto

Čerstvá padesátnice Adéla Gondíková září po boku svého manžela Jiřího Langmajera, a jako by snad ani nestárla. Při otevření nového spa jí to slušelo v průhledných šatech tak moc, že se všichni museli zeptat, jak to jen dělá?

O tom, že věk je jen číslo, se mohli přesvědčit návštěvníci otevření nového spa na Slovensku. Adéla sem dorazila v průhledných šatech od návrhářky Dominiky Sedláčkové.

Pivo si neodpustí

„Jsou trošku průhledné, také jsem se zalekla. Na poslední chvíli jsem si proto vzala spodničku. Před mladými modelkami jsem se styděla, tak jsem si o ni řekla,“ prozradila pro server Super.

Spodnička se ukázala jako dobrý nápad, protože při závanu větru se šaty nadzvedly a odhalily Adéliny dlouhé a štíhlé nohy.

Ačkoliv se pyšní skvělou postavou, tak říká, že věk dělá svoje a některé partie už musí schovávat. A jak to dělá, že je tak štíhlá?

„Začala jsem držet přerušovaný růst. Já se nikdy nepřejídala, ale na představení jsem ďobala, tak to teď nedělám. Jídlo mi jde, ale pití ne. To malé pivo po představení potřebuju, to si neodpustím. Ale pivo jsou dvě housky, takže taky blbý,“ prozradila, jakou drží dietu a jakého prohřešku se dopouští.

O střípky z otevření se podělila na svém instagramu a z fotek je patrné, že přerušovaný půst jí velmi svědčí.

Narozeniny v bazénu

Jak jsme již zmínili, tak herečka oslavila velké jubileum. Rozhodla se pro oslavu doma v bazénu, což je na takové jubileum netypické. Adéla k tomu však měla své důvody.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adéla Gondíková (@adela_gondikova)

„Už jsem na pár podobných oslavách byla. Sice jsou fajn, ale přijde mi, že když je hodně lidí, utvoří se různé skupinky a oslavenec si vlastně nestihne s nikým pořádně popovídat,“ prozradila v srpnu před narozeninami.

Navíc nemá ráda, když pak lidé mají pocit nutnosti přinést nějaký dárek, který pak leží doma. A ona má tak zavalený byt, že by spíše potřebovala dárky rozdávat.

Jak řekla, tak udělala, a z narozenin sdílela fotku v bazénu v červených bikinách, za což si zasloužila pochvalné komentáře od fanoušků.

Nová posila Ulice

Adéla rozhodně nepolevuje ve svém pracovním nasazení a aktuálně se stala novou posilou v seriálu Ulice.

„Nabídka té role byla nesmírně zajímavá, tak jsem si říkala, proč to nezkusit,“ prozradila, proč se rozhodla roli v nekonečném seriálu přijmout.

A nutno říci, že postava Hany, bývalé manželky Martina Fingera, rozděluje fanoušky na dva tábory.

Přišla skoro ve stejné době jako Lucie Vondráčková a dle některých se tyto dvě do seriálu nehodí. Dle jiných se naopak jedná o příjemné oživení dějové linky.

Tak uvidíme, jak Hanka zamává se vztahem Martina a Blanky.

Zdroje: Super, Pro ženy, Instagram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články