Adéla Banášová si před pěti lety vzala o deset let mladšího partnera. Jak vypadala tajná svatba?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
viktor vincze adela
Zdroj: Nextfoto

Moderátora Viktora Vincze možná nebudete znát, ale rozhodně si pamatujete jeho partnerku Adélu Banášovou, která moderovala hlavně talentové soutěže.

Již je to pět let, co si tento pár řekl ano. I když je Banášová o deset let starší, mají se spolu dobře a ve vztahu jim všechno klape. Snad jen jediné nepřichází, a to potomek. Bohužel se zjistilo, že Viktor je téměř neplodný, a na řadu tak přišla adopce. Ta se ale může táhnout velmi dlouho.

Nejdříve tajná svatba, poté druhý sňatek

„Přesně před pěti lety jsem měl svou první svatbu. Měla všechno, co pořádná svatba má mít – únik před paparazzi na dálnici, pašování schované nevěsty na zadním sedadle auta souseda Matěje,“ vzpomíná na svůj den D moderátor, který svou ženu obdivuje.

„A ani po pěti letech se nic nezměnilo, proto to klidně zopakujeme. Jsem mužem ženy, která nečeká, že ji budu dělat šťastnou, a ani já to nečekám od ní. Za to je zodpovědný každý sám, proto je nám spolu tak dobře,“ vysvětluje svůj postoj k životu Vincze.

Nejdříve měli sňatek, který byl pouze pro ty nejbližší, druhý den si užili skvělou party. Jejich vztah je založený hlavně na důvěře a vzájemném respektu. Navíc oba dělají stejnou práci, takže vědí, co všechno to obnáší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

Desetiletý věkový rozdíl nevadí

Podle jeho slov se neřídí žádnými frázemi, že rodina je základ nebo manželství smyslem života. „Základem a smyslem života je život sám. A zatím je perfektní takový, jaký je. A za každý takový den jsem vděčný,“ ukončil vzpomínání.

Ke svému příspěvku na instagramu připojil také několik snímků právě ze svatby. On i Adéla Banášová vypadají velmi šťastně, i když ještě netušili, jaký maraton ohledně miminka je čeká. Viktor posléze zjistil, že je téměř neplodný a o 10 let starší manželce tak nemůže dopřát dítě.

Rozhodli se proto pro adopci, což je velmi dlouhý proces, který se nakonec nemusí povést. Je ale vidět, že jsou si oba navzájem oporou, navíc Adélin tatínek už dědečkem je, protože má ještě jednu starší dceru. Protože ale každá žena touží po dítěti, je jen otázkou času, kdy se konečně dočkají.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články