Adam Mišík se ke své Natálce chová jako gentleman. Doma jí servíruje špagety na několik způsobů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
adam misik
Zdroj: Nextfoto

Adam Mišík a Natálie Jirásková jsou spolu už nějaký ten čas. Na veřejnosti se společně objevují od loňského června, stále jsou ale jako dvě čerstvě zamilované hrdličky. Plnoletost dcery Ivy Kubelkové vyrazil mladý hudebník oslavit do Říma. A je vidět, že kromě Itálie jako takové má dvojice ráda také italskou kuchyni, konkrétně špagety na všechny způsoby.


„Kdyby mi někdo před rokem řekl, jaké mě potká letos štěstí, tak bych mu nevěřil. Někdy asi holt musíme žít ve tmě, abychom si dokázali vážit toho, když zase vkročíme zpátky do světla,“ napsal hudebník před časem na svém instagramu.

Natálie pak sdílela snímek z Říma a poděkovala svému příteli za jeden z nejhezčích dárků, jaký mohla k 18. narozeninám dostat. Ačkoli jsou dva mladí lidé spolu teprve krátce, společné bydlení už mají podle Extra vyřešené. A možná i to je důvod, proč jim to tak klape.

Špagety jednou týdně

Jako správný gentleman se o svou dívku Mišík stará. V tomhle páru rozhodně neplatí, že do kuchyně patří žena. Jak ukázal na svém instagramu, vaření je pro Adama velkou vášní. A když má navíc komu jídlo servírovat, stává se z něho téměř šéfkuchař.

Před týdnem se pochlubil, jak své přítelkyni uvařil špagety carbonara. K videu přidal i stručný recept a ukázal, jak Natálie odpočívající na gauči s radostí vyměnila rozjedené jablko za talíř vynikajících těstovin.

O týden později pak Mišík ukázal, že umí špagety i na jiné způsoby. Tentokrát zapojil do vaření i bílé víno a rajčatový protlak.

Večerním rituálem Jiráskové je nejspíš ležet na gauči a čekat, co jí Mišík uvaří. Očividně to ale funguje, protože i tentokrát jí donesl talíř lahodně vypadajícího jídla.

Příště vaříš pro mě

Adam se za své výkony v kuchyni dočkal od fanoušků velké pochvaly. Podle jejich slov má Natálie rozhodně skvělého partnera a nejedna dívka jí hudebníka závidí. Na druhou stranu si nejspíš Mišík svými vychloubačnými videi trochu zavařil.

Zdá se totiž, že teď bude muset vařit špagety pro každého, s kým se potká. V nejednom komentáři se totiž píše, že ho něco podobného čeká. „Tento týden nemůžu, ale ten příští se stavím na oběd. A vezmu děti,“ směje se například jeden z uživatelů.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články