Adam Mišík randí s krásnou dcerou Ivy Kubelkové. Srdce mladé slečny si získal teprve nedávno

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
adam misik
Zdroj: Nextfoto

Adam Mišík vždy randil s krásnými dívkami – ať už to byly modelky, nebo holky z branže. I tentokrát se po svém boku pochlubil s nádhernou přítelkyní, se kterou si vyrazil na koncert Pocta Karlu Gottovi. Tam Adam také vystupoval.

Dvojice okamžitě přerušila veškeré spekulace. Adam potvrdil, že spolu nepřišli náhodou a se starší dcerou Ivy Kubelkové tvoří pár.

Jsou spolu krátce

Zpěvák rozhodně neměl důvod zapírat. Všichni přítomní si totiž všimli, že mladá dvojice přišla na akci společně. „Jsme spolu krátce a je to velmi čerstvé. Ale ano, chodíme spolu,“ potvrdil bez zaváhání deníku Aha! Adam Mišík.

Při pohledu na mladou slečnu není pochyb o tom, že krásu zdědila po své mamince Ivě Kubelkové. Adam si opravdu umí vybrat a krásnou přítelkyni mu leckdo může závidět.

Natálie se tak může pochlubit nejen pěknou tváří, ale i luxusně dlouhýma nohama. Příroda na ní nešetřila, ani co se vnad týče.

natalie jiraskova iva kubelkova

Zdroj: Nextfoto

Má slabost pro modelky

Není tajemstvím, že má Adam Mišík slabost pro modelky. Natálie má díky svým proporcím jasné předpoklady k tomu, aby se procházela po přehlídkovém mole.

Už v osmnácti prožil Mišík velkou lásku s modelkou Dianou Kratochvílovou. Po třech letech ale do vztahu zasáhla nevěra a dvojice se rozešla.

Únor roku 2019 přinesl do života nadaného hudebníka další krásku – tentokrát vítězku Miss Czech Republic Denisu Spergerovou. Ani tento vztah nevydržel – trval dokonce jen tři měsíce.

Lásku našel zpěvák i v krásné Daniele Gorškové, v roce 2019 se po jeho boku ukazovala také modelka Barbora Mudrochová.

Zdroj: Aha!, Blesk, Extra

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články