Aby vypadal jako elf, nechal si pětkrát zlomit čelist. Luis Padron podstoupil zákroky za 700 tisíc korun

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Luis Padron
Zdroj: Profimedia

Někteří lidé jsou schopni se svým tělem udělat šílené věci, aby docílili vysněného vzhledu. V některých případech jsou plastické operace pochopitelné. Model z Argentiny jménem Luis Padron nicméně překračuje běžné hranice velmi výrazně. Jeho snem je vypadat jako elf. A podstoupil proto už více než 30 zákroků.

Narodil se v Argentině, vystupuje ale po celém světě. Prezentuje se na sociálních sítích a jezdí na vystoupení po Evropě, Asii i Americe. Je mu 31 let a jeho tělo prošlo už více než třiceti různými zákroky, některými mnohonásobně. Jednalo se o plastické operace, tetování, ale třeba i o změnu barvy očí pomocí tetovacího inkoustu, popisuje Daily Star.

Nechal si zlomit čelist

Jeho cílem je vypadat jako elf. V minulosti si nechal několikrát speciálně vybělit pleť, rozříznout a znovu sešít uši, aby docílil jejich typicky špičatého tvaru, podstoupil několik operací rtů a také plastiky v oblasti okolo očí.

Pravděpodobně nejšílenějším zákrokem bylo dobrovolné zlomení čelisti. K tomu došlo dokonce pětkrát, jak informoval server ID Hospital. Díky tomu prý Luis docílil nakonec dokonalého tvaru obličeje.

Kromě toho, že jako elf vypadá v obličeji, podstoupil také několik plastik zbytku těla. A samozřejmě se kontroverzně také obléká, líčí a upravuje své vlasy. A to nejen pro svá vystoupení. Je jednoduše elfem v běžném životě.

Zdaleka neskončil

V roce 2017 informoval web Daily Mail, že do operací mladý muž prozatím investoval v přepočtu 700 tisíc korun. Od té doby částka jistě značně stoupla. Ani tak ale není Luis stále se svým vzhledem spokojený.

Téměř každý měsíc podniká procedury, které jeho tělo mění, nebo udržují již operované části v tom správném tvaru. Do budoucna má v plánu ještě celou řadu zákroků. Podle svých slov ničeho nelituje a je na svůj životní styl hrdý.

Zdroj: The Sun, Yahoo!, Daily Star, ID Hospital, Instagram, Daily Mail

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články