Marek Lambora účinkuje v novém filmu. Prozradíme vám, v jakém

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
marek lambora
marek lambora

Marka Lamboru dnes asi netřeba představovat. Sympaťák, který si získal srdce fanynek, se dostal i do hledáčku filmových režisérů. Kromě toho ale ukázal, že také dabing zvládá levou zadní.

Marek aktuálně exceluje v seriálu Slunečná. Miláčkem publika se mladík z Ústí nad Labem stal hlavně po úspěchu v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Zpěv a seriálové herectví není jediné, co Marek ovládá.

Divadelní prkna

Vypadá to, že na cokoli Marek sáhne, to se mu daří. Je úspěšný divadelní herec, už šestým rokem má angažmá ve Vinohradském divadle.

Hrál v Pygmalionu, Revizorovi, Baladě pro banditu nebo po boku Sabiny Rojkové v dramatu Romeo a Julie.

Už jako dvacetiletý tak na chodbách mohl potkávat hvězdy, jakými jsou Dagmar Havlová, Petr Kostka, Igor Bareš nebo nedávno zesnulá Hana Maciuchová.

Dabing

Díky tomu, že je Marek aktivní na sociálních sítích, víme, že pronikl i do dabingového řemesla.

Aktuálně tak kromě natáčení Slunečné a druhého dílu pohádky Princezna zakletá v čase tráví čas ve studiu a dabuje postavu chlupáče Edy v nové pohádce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Lambora (@mareklambora)

Jedná se o animovanou pohádku Extinct (v češtině bude uvedena jako Chlupáčci) a na Instagramu zveřejnil video, jak takové dabování probíhá.

Kameru si dal na stůl pod sebe, a tak hlavní roli ve videu mají, jak sám řekl, jeho nosní dírky. I tak se ale u videa upřímně pobavíte.

Série zvuků, hlášek i nepovedených záběrů ukazuje, že dabing není lehká disciplína, jak by se na první pohled mohlo zdát.

„Bráško! Skvělá práce. Jááá už se tak těšííím!“, podpořila Marka Eva Burešová, která v pohádce dabuje postavu Pupí.

Že je tým okolo natáčení Slunečné dobrou partou, dokázala i Denisa Nesvačilová. Ta si zas z Marka dělala srandu, že má na videu trojitou bradu.

Autor: Naďa Brožová


Související články