Černovlasá divoška z ruského dua Tatu je závislá na plastikách. Její současný vzhled vás vyděsí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
tatu
tatu

Dívčí skupina Tatu byla na začátku milénia fenoménem. Dvě holčiny zpívající ve školních uniformách v dešti o zakázané lásce svou hudbu dostaly daleko za hranici Ruska. Jak dnes vypadá Julia, která prorazila s rošťáckým klučičím účesem?

Pětatřicetiletá Julia prorazila se svou kolegyní Lenou Katinou v popové dvojici Tatu. Zpívaly ruské i anglické verze svých písní, a tak brzy prorazily i v Americe.

Divoké polibky byly dílem manažera

Jejich první singl All the Things She Said se dostal na první místo v žebříčcích v zemích jako Austrálie, Japonsko, Nový Zéland, Spojené státy i Velká Británie.

Vystoupení v těchto zemích doprovázely dívky divokými líbačkami, které snad předčily zajímavost jejich hudby. Tato image však nebyla jejich dílem.

A tak pět let po svém vzniku dívky prozradily něco, co už fanoušci dávno tušili – že lesbickou orientaci jen hrají, aby oslovily fanoušky. Manažer jim dokonce i radil v tom, co mají říct v rozhovorech.

V roce 2011 se cesty Julie a Leny kvůli vleklým sporům rozdělily. Julia se vydala na sólovou kariéru, která ale bohužel neměla dlouhého trvání.

Prodělala rakovinu a ztratila hlas

Zpěvačka sice vystupovala, postupně ale ztrácela hlas. V roce 2012 jí totiž byla diagnostikována rakovina štítné žlázy.

Během složitého chirurgického zákroku, při němž byl nádor odstraněn, se jí poškodil laryngeální nerv, takže ztratila hlas.

Poté, co se zotavila, podstoupila operace v Německu a Jižní Koreji, aby mohla zase znovu mluvit.

To už byla dávno maminkou. Vroce 2004 porodila svému příteli dceru Viki. O tři roky později pak syna Samira, kterého má s jiným mužem, uzbeckým podnikatelem.

Kontroverzní výroky a plastiky

Julia o sobě prohlašuje, že má ráda muže i ženy. Nicméně mnohé její výroky o gayích jsou velmi kontroverzní.

V televizi prohlásila, že by svého syna odsoudila zas to, že je gay, protože „správný chlap nemá právo na to, aby se mu líbili muži.“

Na tato slova rozhořčeně reagovala i její bývala kolegyně Lena, která tvrdí, že bytosti by měly žít v lásce a míru.

V posledních třech letech ale Julia děsí fanoušky především svým vzhledem plastikové barbíny. Nechala si totiž viditelně napíchat rty, několikrát byla na botoxu. Podle toho také vypadají její tváře.

Jeden fanoušek jí pod fotografii napsal: „Ještě před dvěma lety si vypadala fantasticky, ale teď jsi panenka. Ze staré Julie nezůstalo nic.“

Další nebyli tak mírní a přidali komentáře, v nichž stojí, že je na bývalou zpěvačku děsivé se koukat a že jí není sedmdesát, aby nějakou plastickou operaci vůbec potřebovala.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články