Monika Babišová popřála dceři Vivien k MDŽ. Zdůraznila, jak hrdá na ni je

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Monika Babisova
Zdroj: Jan Zátorský / MAFRA / Profimedia

Monika Babišová na Mezinárodní den žen nikdy nezapomene popřát své dceři. Že vyrostla Vivien do krásy, je z fotografií na jejím instagramu jasné. Babišová se ale mimo jiné také pochlubila, jak hrdá na svou dceru je.


„Dcera je velmi skromná a starostlivá. Já jsem na ni hrdá především proto, že je vynikající studentka,“ chlubila se už před dvěma roky Babišová pro server Život v Česku.

A na jejím nadšení se nejspíš nic nezměnilo. Vysoká blondýnka se čím dál víc podobá mamince. A ta nadále hlásá do světa, jak je její dcera úžasná. K svátku všech žen jí popřála na sociální síti několika společnými fotografiemi.

Moje všechno

Dcera pro Moniku hodně znamená. Spoustu rysů zdědila Vivien po svém otci Andreji Babišovi, blond vlasy a široký úsměv má ale po mamince.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mona (@monikababisova)

„Přeji ti krásný Mezinárodní den žen, moje úžasná, krásná a silná dcero. Jsem na tebe moc hrdá, jsi moje všechno,“ napsala Babišová k několika snímkům, které sdílela na své sociální síti.

Na první fotce se sympatická blondýnka usmívá do fotoaparátu sama, na další je pak vedle maminky a je vidět, jak podobné si obě jsou. Poslední fotka je pak ze společného posezení v restauraci.

V zálibách maminku následuje

Nejen vzhledově, ale také povahově je Vivien Monice Babišové velmi podobná. V mnoha jejích zálibách ji následuje. Miluje kosmetiku, oblečení od luxusních značek, cestování, ze všeho nejvíc má ráda Paříž, uvádí Extra.

Ve studiích vyniká, mluví plynně francouzsky a má skvělé školní výsledky. Její maminka tak svou hrdost neukazuje světu jen tak, má totiž důvody být na svou dceru pyšná.

Zdroj: Instagram, Život v Česku, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články