Angie Mangombe chtěla skočit z Nuseláku. Teď už ale myslí na budoucnost a domlouvá první zápasy po porodu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Angie Mangombe
Zdroj: Nextfoto

Influencerka Angie Mangombe se společně s partnerem Josefem Kůrkou nedávno zúčastnila reality show Výměna manželek, v rámci které zjistila, že je těhotná. Nyní už známe pohlaví miminka i její představy o budoucnosti.

Dvojice Angie a Josef mají v účinkování v reality show zkušenosti. Angie si vyzkoušela již například Like House a Josef vyhrál Muže roku 2016 a účastnil se MasterChefa.

Chtěla skočit z Nuseláku

V době účasti ve Výměně manželek měl již Josef domluvenou účast v další show Survivor a dvojice řešila, zda nakonec nastoupí, či nikoliv, protože partnerka tu pak na těhotenství zůstane sama.

Ačkoliv ho sama nakonec přesvědčila, že se má soutěže zúčastnit, tak si nyní stěžuje, že je sama.

„Je to pro mě hrozně těžký. Hlavně takový to těšení se, nemám to s kým prožívat. Kdybychom si aspoň mohli napsat nebo zavolat, ale nemáme žádný kontakt,“ posteskla si pro server Extra.

Dokonce přiznala, že hormony a samota ji dohnaly k sebevražedným myšlenkám, ze kterých jí pomáhali přátelé.

„Říkala jsem si, že snad skočím z Nuseláku. Bylo toho na mě strašně moc a do toho se mnou lomcovaly hormony. Povzbuzovali mě ale přátelé,“ dodala v rozhovoru a svěřila se i na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Angeli Mangombe (@angie.mangombe)

Žádné kojení ani zvětšování prsou

Nyní již má tyto myšlenky za sebou a již přemýšlí o budoucnosti s miminkem. A zatím má o mateřství velmi svérázné představy.

„Biomatky mě asi zabijí, ale já kojit nechci,“ prozradila v jiném rozhovoru pro Expres.

Také dodala, že se chce co nejdříve vrátit k zápasům Clash of the Stars. Dokonce má již domluvený první zápas, ale jméno soupeřky neprozradila.

Těhotenství jí také otevřelo oči ohledně plánované plastiky prsou, kdy si chtěla nechat zvětšit poprsí o dvě čísla.

„Teď jsem si vyzkoušela, jaký to je záhul na záda, takže operace bude, ale jen modelace. Obdivuji ženské, které ty pětky mají,“ prozradila, že žádné zvětšování nebude.

Co na to řekne přítel, na to si musí počkat. Sama Angie řekla, že doufá, že ho uvidí až v dubnu, a tedy že soutěž vyhraje. Termín porodu má až na začátku července, takže to bude budoucí tatínek v pohodě stíhat.

Angie už zná i pohlaví miminka: bude to kluk, jak si rodiče přáli. A jméno už mají předvybrané.

„Já bych chtěl Pepu, ale předpokládáme, že miminko bude tmavé pleti a k tomu by Josef neseděl. Proto jsme našli jméno Rafael, jako Želva Ninja,“ prozradil fitness trenér Josef ještě před odjezdem do soutěže.

Zdroj: Extra, Instagram, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články