Komerční sděleníŽivotní styl

O výhře se dozvěděla na rodinné oslavě. Jak naloží se 2 miliony, které jí nadělil Eurojackpot?

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
stastna seniorka
Zdroj: Shutterstock

„Jsem opravdu šťastná!“ Takovými slovy nás pozdravila seniorka, matka, babička, manželka, učitelka a nyní také loterijní výherkyně. Poprvé si vsadila už před pětapadesáti lety a za tu dobu vyzkoušela několik loterijních her. Nejvíce si ale oblíbila Eurojackpot a ten jí před časem nadělil výhru ve výši 2 milionů korun.


Pro osudovou sázenku s doplňkovou hrou Extra 6 si zašla do tabáku, kde si kupuje většinu tiketů. O výhře se přitom nedozvěděla hned po slosování. V té době totiž měla plné ruce práce s přípravou oslavy pro jednoho ze svých vnoučků.

Přečtěte si také: Přes noc miliardářem? 5 nejvyšších výher, které Češi trefili v Eurojackpotu

Rodina na prvním místě

„To, že jsem vyhrála, jsem zjistila při rodinném posezení. Sešli jsme se o víkendu, abychom oslavili vnukův svátek, a já si v jednu chvíli vzpomněla na vsazený tiket. Tehdy jsem si říkala, že by výhra byla pěkný dárek pro nás všechny,“ prozradila nám výherkyně, když za námi dorazila do budovy Sazky.

Nejdříve prý nedokázala věřit svým očím a čísla na sázence několikrát porovnávala s těmi slosovanými. Jakmile si svou výhru konečně připustila, zaplavily ji pocity štěstí a úlevy.

„Není to výhra jen pro mě!“

Výherkyni udělalo radost hlavně vědomí, že si bude moct v příštích letech koupit něco pěkného a nebude se při tom muset tolik ohlížet na finance. Větší potěšení jí ale udělalo to, že se bude moct o peníze rozdělit s těmi nejbližšími.

„Mnohem raději rozdávám než dostávám, takže se určitě podělím s dětmi i vnuky. A myslet budu samozřejmě i na charitu, která pro mě byla vždy hodně důležitá,“ vysvětlila.

Mimo jiné tak přispěje kostelíčku, jenž pravidelně navštěvuje, a dětem z šachového klubu, který vede. Díky tomu, že má jasně stanovené priority i hodnoty, věří, že výhra nijak neovlivní její charakter.

Výhra může vykouzlit úsměv i vám

Při loučení jsme se výherkyně zeptali, zda si ještě někdy vsadí. „Rozhodně ano. Na slosování se vždycky hrozně těším, ať už dopadne jakkoliv,“ usmívala se při odpovídání. Pevně věříme tomu, že si žena své štěstí ještě úplně nevybrala a v budoucnu se s ní znovu potkáme.

Jestli byste chtěli udělat radost sobě nebo svým blízkým i vy, teď je ta pravá příležitost. V Eurojackpotu totiž už dneska večer hrajeme o fantastických 2,291 miliardy korun.

Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni.
Autor: redakce

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články