Komerční sděleníŽivotní styl

Helena (33): Byla jsem bez energie a neměla chuť na intimnosti. Našla jsem řešení, které mi změnilo život

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
zena stastna
Zdroj: Shutterstock

Na Helenu se to v posledním roce doslova valilo. Začalo to obyčejným nachlazením loni na podzim, po kterém ji trápil dlouhodobý nedostatek energie. Přidaly se problémy v ložnici, kde se manžel Filip opakovaně snažil, ale Helena prostě neměla náladu.


Častá únava a neshody s manželem Heleně na psychice nepřidaly. Objevily se příznaky deprese, a to už bylo na jednu ženu prostě moc. Helena si připadala na dně a nevěděla, co se sebou. Pak konečně našla řešení, po kterém s úsměvem přiznává, že už nic není, jako bývalo.

Šlo to se mnou z kopce

„Člověk by si řekl, že je to jen obyčejná viróza, ale se mnou se to táhlo měsíce,“ popisuje Helena na první pohled neškodné nachlazení, které ji ale úplně odrovnalo.

S únavou bojovala několik dlouhých týdnů. Narušená imunita způsobila, že stačilo málo, a lítala v tom znovu. Necítila se dobře, ale její manžel na to kolikrát vůbec nebral ohled.

„Je to chlap, měl svoje potřeby a já je nebyla schopna splnit,“ svěřuje se čtenářka. „Kolikrát se o něco v ložnici pokoušel, ale já neměla chuť ani náladu. Buď jsem ho rovnou odmítla, nebo jsem to prostě vydržela,“ netají se.

Psychicky jsem na tom nebyla nejlépe

To všechno se začalo odrážet i na Helenině psychice. S manželem se kvůli nedostatku intimností často hádali, viselo to mezi nimi ve vzduchu.

„Dlouho jsem si to nechtěla přiznat, ale začala jsem mít příznaky deprese,“ pokračuje Helena. „Vyděsilo mě to, začala jsem hledat, co by mi pomohlo.“

Helena si uvědomovala, že s ní není něco v pořádku, a byla rozhodnuta to vyřešit. Objevila kotvičník zemní Great Health, na který četla jen samou chválu.

„Dočetla jsem se, že podporuje imunitu, má blahodárný vliv na nervovou soustavu, navíc ovlivňoval i normální funkci pohlavních orgánů a tohle všechno já potřebovala,“ píše. Zároveň ale dodává, že si od toho neslibovala zázraky.

Dneska už nic není, jako bývalo

Pokud byste Helenu potkali loni touto dobou, viděli byste nešťastnou ženu, která pořádně nevěděla, co se sebou. Byla unavená, chytila každý bacil, v posteli se manželovi nebyla schopna věnovat.

„Díky kotvičníku se můj život obrátil vzhůru nohama a já musím říci, že mnohonásobně k lepšímu,“ pochvaluje si Helena.

Od doby, co začala brát tři pilulky denně, na sobě během poměrně krátké doby začala pociťovat první změny. Už nebyla tolik unavená, a dokonce samu sebe přistihla, že měla chuť vynahradit manželovi ty měsíce, během kterých ho zanedbávala.

„Kdybych o kotvičníku věděla už předtím, mohla jsem si ušetřit probrečené noci a hádky s manželem. Díky vlastní zkušenosti mohu tenhle doplněk stravy doporučit každé ženě, která si prochází něčím podobným jako já. Nenechte to zajít daleko,“ radí nyní již spokojená Helena.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články