brandingFullPage

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Roman (39): Sousedka nabízí nezvyklé služby. Nevadilo mi to, dokud z jejího bytu nevyšla známá tvář

od Adéla Vocetková
Zdroj: 123RF.COM

Když se Roman dozvěděl o podivných praktikách své sousedky, hodně ho to zaskočilo. Osobně se totiž s něčím takovým v životě nesetkal. Rozhodl se ale její volný čas neřešit. Ostatně mu do toho vůbec nic nebylo.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna.

Zlom nastal v okamžiku, kdy ze sousedčina bytu vyšel člověk, kterého Roman moc dobře znal. Tehdy už situaci začal řešit.

O ostatní se nezajímám. Tohle mě ale zaskočilo

Nejsem ten typ člověka, který by se zajímal o druhé. Ať si každý dělá, co se mu zachce. Mně je to jedno. V paneláku s mojí ženou bydlíme už dvacet let. Vychovali jsme tady oba naše syny. Naše sousedy jsem nikdy neřešil. Když jsem zcela náhodou zjistil, co dělá naše sousedka, kterou každý den potkávám na chodbě, upřímně mě to zaskočilo. Chvíli jsem nevěděl, jak s tou informací naložit.

Náhodou jsem totiž objevil její webové stránky, kde se prezentovala jako domina. Zíral jsem do monitoru naprosto šokovaný. Neřekli byste to do ní! Byla to taková drobounká a na pohled něžná žena!

Nevšímal jsem si lidí, kteří se v jejím bytě střídali

Pravdu o sousedce a o tom, jaké podivné služby nabízí na internetu, jsem si nechal pro sebe. Manželka na tyto věci není a bylo mi jasné, že by to změnilo její pohled na naši sousedku, kterou jsme znali už tolik let. Snažil jsem se nevšímat si lidí, kteří se v jejím bytě střídali. A že jich rozhodně nebylo málo!

Během jednoho dne se v sousedčině bytě vystřídalo klidně šest mužů. Byl jsem z toho stále v šoku, ale dělal jsem, že nic nevidím. Zlomový okamžik nastal ve chvíli, kdy jsem z bytu naší sousedky viděl vycházet člověka, kterého jsem velmi dobře znal.

Musel jsem to řešit a manželce říci pravdu

Všechno se to odehrálo jako jedna velká náhoda. Vracel jsem se z práce dříve, protože jsme měli poruchu proudu a nemělo smysl tam zůstávat. Odemykal jsem dveře zrovna ve chvíli, kdy ze sousedčina bytu vycházel náš teprve sedmnáctiletý syn. Nečekal jsem ho a očividně ani on nečekal mě.

Zůstal stát v půli cesty a nevěděl, co dělat. Sousedka, která zrovna přicházela a nevěděla o mně, mu stihla říci, že příště zase v pátek a za stejnou cenu. Když mě spatřila, úplně zbledla. Bylo mi zle z představy, co ta nechutná ženská prováděla s mým nedospělým synem. Tohle už jsem musel řešit, a především jsem musel o všem říci manželce. Ta byla šokovaná a naštvaná.

Sousedka se odstěhovala. A udělala dobře!

Manželka udělala sousedce pořádnou scénu, že ji museli slyšet snad všichni v celém domě. Křičela na ni, že je nechutná a úchylná. I našemu synovi dala pořádnou čočku. Ještě nikdy jsem ji neviděl v takové ráži.

Sousedka nakonec neustála ten tlak a odstěhovala se. Je to jen pár dní, co se věci daly do pohybu, ale nyní ji konečně máme z očí. Nezbývá nám než doufat, že se syn poučil a už nikdy do jejího bytu ani nepáchne.

Autor: Natálie Kabourková

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články