Jana (37): Jeho dárek mě vyděsil, už ho nikdy nechci vidět

od Adéla Vocetková
Zdroj: Shutterstock

Když si Jana našla nového přítele, několik měsíců se pro samou zamilovanost vznášela na obláčku štěstí a spokojenosti. Po půlroce vztahu ale její přítel Roman přišel s podivným dárkem, kterým Janu šokoval a donutil jejich vztah okamžitě ukončit.

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která nám jej zaslala pomocí e-mailu. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Stalo se to sice už před několika měsíci, ale Jana se z podivného zážitku ještě nestihla vzpamatovat. Proto zvolila jako způsob svěření se možnost napsat nám e-mail se svým příběhem.

Byl pro mě jako princ na bílém koni

Jana byla krátce po nepříjemném rozchodu. Z jejího přítele se vyklubal nepoučitelný závislý člověk na hraní automatů. Po pěti letech, kdy domácnost i přítele Jana živila sama, ze vztahu utekla.

„Po rozchodu jsem neměla na chlapy ani pomyšlení,“ přiznává se Jana. „Tolik let jsem ztratila s člověkem, který za to absolutně nestál. Byla jsem příšerně otrávená,“ netají se.

Pak jí ale osud do života přihrál sympatického Romana, který byl v jejích očích doslova jako princ na bílém koni. S ním rázem zapomněla na všechno špatné.

Štěstí ze mě doslova prýštilo. Život neměl chybu!

„Po boku Romana jsem byla jako smyslů zbavená,“ přiznává se Jana otevřeně. „Život najednou neměl chybu, všechno mi vycházelo. Byla jsem šťastná,“ pokračuje.

Jana nám v e-mailu napsala, že půl roku s Romanem prožívala jen to nejlepší. Romana popsala jako muže, který je pozorný, vnímavý a velmi milý.

„Když jsem začala pomýšlet na to, že bych si vedle něj uměla představit zbytek života, přišlo něco, co jsem vůbec nečekala,“ napsala Jana.

Jeho dárek mě vyděsil. Něco takového jsem nečekala

Roman nabyl dojmu, že půlrok je dost dlouhá doba, aby dva lidé spolu mohli sdílet úplně vše. Proto se rozhodl Janě svěřit s jedním svým přáním.

„Když jsem přišla domů z práce, čekal na mě s večeří,“ popisuje Jana den, kdy jejich vztah ukončila. „Po večeři mi předal balíček se slovy, že by byl rád, kdybych s ním mohla sdílet jedno jeho tajemství,“ napíná nás.

V balíčku Jana našla potřeby pro miminko, akorát s tím rozdílem, že byly uzpůsobené pro dospělého člověka. Když od Romana vyslechla, že by si přál, aby si mohli hrát na matku a dítě s tím, že on by byl to dítě, Jana dostala strach.

Ještě ten den jsem od něho odešla

„Byla jsem v šoku,“ přiznává Jana. „Když se začal svlékat, že si obleče plenu a dupačky, zvedla jsem se ze židle a začala si balit svoje věci,“ pokračuje.

Jana ty okamžiky popsala jako velmi vypjaté. Roman to nechápal, podle Jany se dokonce tvářil ublíženě. Ona však byla rozhodnutá, že s takovým člověkem být nechce.

„Roman není špatný člověk, každý jsme nějaký,“ uvažuje v e-mailu. „Já ale odmítám být s někým, kdo má takovou podivnou úchylku. Prostě na to nemám,“ přiznala a tím svůj e-mail uzavřela.

Autor: Natálie Kabourková

Související články