Bizarní příběh z Ruska: Žena se provdala za svůj kufr. Toto by se u nás nestalo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
žena kufr
Zdroj: Shutterstock

Ruska překvapila svět tím, koho si vybrala za svého vyvoleného. Seznámila se s ním před pěti lety a nedávno se za něj i vdala. Má ostré rysy a smysl pro praktičnost. Jenže to není muž, nýbrž obyčejný stříbrný kufr. Žena se svým příběhem snaží zvýšit povědomí o jedincích, které nepřitahují další lidé, ale předměty.

Dotyčná se jmenuje Rain Gordon a v médiích prezentuje svou lásku ke svému kufru. Tu vysvětluje tím, že ji vždy přitahovaly objekty. A to ne jen po fyzické stránce, ale i v romantickém slova smyslu.

Pojmenovala jej Gideon, a aby lásku k němu ještě ztvrdila, uspořádala ceremonii, během níž se za něj provdala.

Svatba, která je samozřejmě neoficiální a právně neplatná, se konala v červnu minulého roku přes internet. Novomanželé dokonce měli speciální snubní prsteny s gravírováním.

Vztahy s muži ji nenaplňovaly

Sice má tato čtyřiadvacetiletá blondýnka už zkušenosti s muži, nikdy však nebyla ve vztahu spokojená. Uvědomovala si, že ji to spíš táhne ke předmětům, které si více než oblíbila.

Během svého života se ale nezamilovala jen do věcí. Předmětem její lásky se stalo třeba nákupní centrum. V té době už si uvědomovala, že je to ve společnosti ojedinělá věc, tak to nikomu neříkala.

Mladá žena poprvé „spatřila“ svého manžela v srpnu roku 2015, když si onen osudný kufr koupila jako pomůcku pro focení.

Už v tu chvíli prý cítila, že se do něj zamilovává. „Moje fascinace předměty začala, když mi bylo osm let. Od dětství jsem věřila, že předměty mají duši stejně jako všichni kolem nás. Věřím v animismus, což znamená, že život je všem kolem nás,“ řekla Ruska.

„Netušila jsem, že spolu skončíme. Líbilo se mi, jak vypadal, ale na nic jiného jsem nepomýšlela. Ale pak jsem začala Gideona mít ráda. Pomalu jsem si začala uvědomovat, že ho miluji.

Komunikace skrze telepatii

Rain přiznala, že se na kufr chtěla dívat dlouhé hodiny a jen cítit jeho blízkost. O několik měsíců později došlo i na první objetí a polibek.

Dokonce prý i v posteli filosofovali o životě. A jak je to vůbec možné? Prý s ním komunikuje telepaticky.

„Slyším ho a on slyší mě, ale zvenku to působí jako monolog,“ stojí si za svým žena.

Údajně ji její kufr zná lépe než ona sama. Proto se jí nelíbí, když její vztah někdo odsuzuje. Její rodina ji údajně v jejím rozhodnutí podporuje a Rain se cítí konečně šťastná.

Autor: Alice Konopásková


Související články