Žena z Velké Británie tvrdí, že třikrát do měsíce zemře. Na posmrtné cestě prý potkala Ježíše i Walta Disneyho

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Telo
Zdroj: Shutterstock

I když bychom si někdy možná přáli mít více životů, pravda je, že každý máme pouze jeden. Tedy pravděpodobně až na Angličanku Beverley Gilmour. Ta se totiž na pokraji smrti ocitá třikrát do měsíce a sama tvrdí, že doslova umírá a pak zase vstane z mrtvých.

Samozřejmě je třeba brát informaci s nadsázkou, nikdo nemůže zemřít a opět se vrátit mezi živé. Stavy, do kterých se Beverley dostává, mají ale ke smrti poměrně blízko. Čím jsou způsobeny a jak se vlastně projevují?

Oběť nehody

Když jí bylo 20 let, utrpěla traumatické poranění mozku. Od té doby velmi často upadá do zvláštních stavů, které lékaři označili za poruchu vědomí. Ta obvykle postihuje osoby v kómatu.

Dříve se to nestávalo tak často, problém se objevil jednou za několik měsíců, jenomže v poslední době se to výrazně zhoršilo. Ženě je dnes 57 let a tyto stavy zažívá až třikrát do měsíce.

Co je ještě pravda?

To, že Beverley upadá do stavů, které jsou velmi blízké smrti, lékaři podle serveru The Economic Times potvrzují. Žena ale tvrdí, že se v daných situacích setkává s duchy, je schopná mluvit se zesnulými, vnímá, že se ocitá mimo tento svět.

Při jedné své cestě do posmrtného života se prý setkala s Ježíšem. Při jiné zase poznala osobně Walta Disneyho.

„Když jsem se vrátila, byla jsem v jakémsi transu a byla jsem schopná napsat jeho příběhy a kreslit obrázky všeho, co mi ukázal. Viděla jsem postavičky, které mi ukázal a já byla jednou z nich,“ uvedla pro Daily Mail.

Její slova se nedají nijak potvrdit ani vyvrátit. Velká část lidí má ale v tomto případě dojem, že už Gilmour pouze přehání a dělá svůj problém zajímavějším, než je.

Zdroj: Daily Mail, The Economic Times, Your Tango

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články