Yveta (36): Našla jsem u přítele v kapse cizí rtěnku. Nedokázal mi to vysvětlit

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
zena rtenka
zena rtenka

Hloupé vtipy mohou občas někomu pěkně ublížit. Já a můj přítel jsme toho důkazem. Hádala jsem se s ním, obviňovala ho z nesmyslů a hrozila rozchodem. Nedokázal mi totiž vysvětlit, kde se u něho v kapse vzala cizí rtěnka.Jako každý druhý den jsem prala jeho pracovní kalhoty a košile. Vím dobře, že pokud neprohledám předem všechny kapsy, nacházím později na dně pračky rozmočené papírové kapesníky a stokoruny. Jsem proto poučená, že mám prohledat oblečení vždy dřív, než ho dám do pračky.

Objevila jsem cizí rtěnku

Kromě několika drobných jsem tentokrát narazila také na něco, co mě překvapilo. Přítel měl v kapse kalhot rudou rtěnku. Já je nepoužívám. Když už, tak jen nevýrazné, bylo mi jasné, že o dárek asi nepůjde. Šla jsem se ho ihned zeptat. Vypadal víc překvapený než já, ale nedokázal mi vysvětlit, jak se tam dostala.

Chvíli jsem se snažila z něj dostat rozumnou odpověď, ale nakonec jsem se musela smířit s tím, že nic neví. Tomu jsem samozřejmě nevěřila. Během týdne jsme na to téma ještě několikrát narazili a já se vždy rozčilovala, proč mi zkrátka neřekne pravdu. Hádali jsme se, on na mě křičel, že mu nevěřím, já uvažovala i o tom, že bychom se rozešli.

Zdroj: 123RF.COM

Situaci objasnil kamarád

Čtrnáct dní po události bylo u nás v domácnosti velmi zlé podnebí. Sotva jsme se zdravili, přítel spal na gauči. Až konečně jednou přišel z práce s Denisem, kolegou, který je zároveň jeho nejlepším kamarádem. Že prý pro mě má informaci, kterou mi musí sdělit. Nechal mluvit kolegu a já pochopila, jak moc jsem se mýlila.

Denis přiznal, že když si všimli, jak se přítel moc trápí našimi hádkami, přiznali se mu s kamarády, že to oni mu dali rtěnku do kapsy. Chtěli si prý z něho vystřelit a vidět, jak se bude tvářit, až ji tam najde. Bohužel jsem ji našla já. A vzhledem k tomu, jak moc jsme se s přítelem hádali, báli se mu dlouho říct pravdu.

Musela jsem se mnohokrát omlouvat. Všem jeho kamarádům jsem vynadala, můj přítel to bral sice s humorem, je ale pravda, že odteď si k němu kamarádi nedovolí žádný kanadský žertík. Vztah nám nakonec vydržel. Byla jsem hloupá, že jsem příteli nevěřila a málem se kvůli tomu všechno rozpadlo.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články