Světlana (39): Myslím si, že manžel má něco s mou mladší sestrou. Na oslavě je hodinu nikdo nemohl najít

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ma neco se sestrou
ma neco se sestrou

O nevěrách svého manžela vím už dlouho. Trpím je jen proto, že jsem nezaměstnaná a on mě živí. Za tu dobu, co nemusím chodit do zaměstnání, jsem zpohodlněla a neumím si představit, že bych ráno vstávala do práce. Proto přehlížím jeho občasné zálety a nadále si užívám luxusního života.

Včera jsem ale pojala podezření, že má milostný vztah i s mojí sestrou. Na oslavě se oba na hodinu ztratili a nikomu nic neřekli. Vrátili se společně, a to mě i mou nejlepší přítelkyni značně znepokojilo.

Začala jsem si vše skládat dohromady

Zdroj: 123RF.COM

Byla jsem hloupá, že mě to nenapadlo dřív. Už několikrát jsem manžela viděla, jak se snaží s mou mladší sestrou flirtovat, ale věřila jsem, že by mi takový podraz vlastní rodina neudělala. Už jen z té představy se mi dělalo zle a potřebovala jsem si s mužem promluvit. Když jsme se později společně odebrali domů, mohli jsme si nerušeně povídat. Nečekala jsem na vhodnější příležitost a ihned jsem na něj udeřila. Zajímalo mě, kde trávil celou hodinu čas, zatímco já jsem se věnovala oslavenkyni. Tvrdil mi, že se šel projít, protože se mu udělalo zle z alkoholu a potřeboval si vyvětrat hlavu.

Každé jeho slovo byla lež

Věděla jsem, že si celou historku vymyslel, a tak jsem ve výslechu pokračovala. Zmínila jsem se, že na oslavě celou hodinu chyběla také moje sestra a jen náhodně jsem zkusila říci, že je viděli společně odcházet. V tu chvíli se odmlčel, protože si nejspíš připravoval dobrou výmluvu.

Zdroj: 123RF.COM

Po chvíli začal tvrdit, že se s ním šla projít také moje sestra, jelikož nechtěl být sám. Otočil naši konverzaci na mě a snažil se mě obvinit. Říkal, že jsem jako šílená a neměla bych se chovat tak žárlivě. Já však moc dobře věděla, že se snaží otočit strany a převést útok na mě, abych se cítila nepříjemně.

Jeho taktika se nepovedla

Pevně jsem se držela své myšlenky a nedovolila jsem mu odtáhnout téma pryč. Místo toho jsem se ho i nadále ptala, proč v minulosti dával sestře různé návrhy, a on jen vrtěl hlavou. Dělal ze sebe chudáka a nechtěl nic přiznat. Moje kamarádka mezitím vyslýchala moji sestru, aby mi pak mohla dát informace, které jsem ze svého muže nemohla vytáhnout.

Druhý den jsem ožehavé téma vytáhla znovu a tentokrát jsem byla připravená, protože se skutečně ukázalo, že byli spolu. Podle slov mé sestry se celou dobu věnovali intimnostem, což přiznala mé kamarádce. S touto informací jsem udeřila na manžela. Nemohl se déle bránit a přiznal, že mezi nimi něco bylo. Do teď nevím, jak vážné to je a zdali jejich vztah trvá i nadále.

Autor: Tereza Hotovcová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články